DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Felipe Melo yuvadan uçuyor

Galatasaraylı Melo'nun menajeri Rodriguez, Melo'nun transferi için Brezilya ekibi Cruzeiro ile anlaşmaya yakın olduklarını açıkladı...

12.07.2015 18:53:46

Anadolu Ajansı'nın haberine göre; Felipe Melo'nun menajeri Jose Rodriguez, İtalyan basınında yer alan açıklamasında Melo hakkında çıkan transfer söylentilerine değinerek, "Melo'nun transferi için Brezilya ekibi Cruzeiro ile anlaşmaya yakınız. Önümüzdeki günlerde her şeyin çözüleceğini umuyorum. Transfer yarın veya salı günü resmileşebilir" ifadelerini kullandı.

Melo'nun transferi için devrede olduğu iddia edilen İtalyan kulübü Inter'den kendisine gelen bir teklif olmadığını öne süren Rodriguez, "Inter'den teklif gelmemesi durumu biraz değiştirdi. Mancini'nin Melo'ya değer verdiğini biliyoruz ama kulübün tasarrufu başka yönde. İtalyan teknik adam Melo'nun transferini istiyor olabilir ancak yönetim başka oyuncuları düşünüyor" değerlendirmesinde bulundu.

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, takımdan ayrılması gündemde olan Felipe Melo'ya karar vermesi için 20 Temmuz'a kadar süre vermişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

serhat

Diyorlar ya, Türkiye faşisttir, kürt düşmanıdır diye. Eğer öyle bir şey olsaydı bu yılan başı gelip Türkiye de okumazdı başını ezerlerdi böyle biri olmazdı heralde. Vallahi bende kürdüm ama gerçek budur. Allah zalimlere fırsat vermesin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş