DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Fatih Terim, Pro Lisans Kursu'nu ziyaret etti

Fatih Terim, Pro Lisans Kursu'nu ziyaret etti

17.06.2015 14:52:52
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Antalya'da düzenlenen Pro Lisans Kursu'nu ziyaret etti.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) resmi internet sitesindeki açıklamaya göre Titanic Deluxe Otel'de süren Pro Lisans Kursu'nun 3. aşamasına katılanlarla bir araya gelen Terim, futbol antrenörlüğündeki trendler ve Türkiye Futbol Direktörlüğü'nün özellikle eğitim alanında yaptığı çalışmaları içeren bir konuşma yaptı. Terim, katılımcılarla deneyimlerini paylaşarak taktiksel bilgiler de verdi.

Pro Lisans Kursu'nda, Abdullah Ercan, Alaettin Tutaş, Arif Erdem, Hakan Tecimer, Hami Mandıralı, Hamit Cihan, Hasan Özer, İsmet Kamak, Nevzat Dinçbudak, Okan Buruk, Orhan Kaynak, Önder Karaveli, Reha Kemal Erginer, Sait Karafırtınalar, Sefer Yılmaz, Selahaddin Dinçel, Sercan Görgülü, Suat Kaya, Şenol Fidan ve Tugay Kerimoğlu kursiyer olarak yer aldı.

Kurstaki eğitimler ise TFF Antrenör Eğitmenleri Ömer Kaner, Tuna Güneysu ve Muammer Birdal, TFD Koordinatörü Prof. Dr. Bülent Bayraktar, Prof. Dr. Acar Baltaş, Prof. Dr. Niyazi Eniseler, Doç. Dr. Mehmet Özçağlayan, Üst Klasman Hakemi Çağatay Şahan ve Sezgin Takmaz tarafından verildi.

Kursun tamamlanmasının ardından kursiyerler, UEFA'nın eğitim programı çerçevesinde Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'a gitti. Kursa katılan antrenörlerin burada, 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası'nı izleyeceği ve yapılacak eğitimlere katılacakları bildirildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Anadolulu (kürt, türk arap vs)

PKK komunist, marksist, ırkçı, ateist, İSLAM ve müslümanların düşmanı, dış ve iç odakların maşası, şiddete dayalı kanla beslenen terorist bir örgüttür. HDP PKK'nın siyasi uzantısıdır yani aynıdır. PKK ve HDP komunist ideolojiye bağlı şiddete dayalı, islam ve özgürlükten uzak bir devlet (diktatörlük) kurmak istemektedir. Şimdiye kadar en çok kürdü PKK öldürmüştür. Geçmişi ortadadır. PKK kendisine tabi olmayan yada itiraz edenlere asla hayat hakkı tanımaz. Özgürlük ve barış vs. söylemleri tamamen yalandır. Bunlara manen bile olsa destek olmak bunlar gibi olmaktır. Hayatın tercihlerindir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan