DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Fatih Portakal'dan Tekin'e çağrı: İspatla

FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in, AK Parti'nin 18 vekile para hazırladığı iddiasını ispatlamasını istedi.

16.06.2015 09:51:29
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, AK Parti'nin iktidar olabilmek için 18 milletvekiline para hazırladığını ve bu paraların Katar ve Azerbaycan'da hazır olduğunu iddia etti. Tekin'in bu iddialarına FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'dan sert bir eleştiri geldi.
 
"BİR BELGESİ VARSA ORTAYA KOYARSINIZ"
 
Gürsel Tekin'in bu iddialarını ispatlaması gerektiğini söyleyen Portakal, "Bir belgesi varsa bu işin, bu kadar eminseniz koyarsınız bize de bulmaca çözdürtmezsiniz. Biz de deriz ki gerçekten varmış böyle bir şey. Böylece insanların akıllarını bulandırmazsınız." dedi.
 
 GÜRSEL TEKİN'DEN 18 VEKİL İDDİASI
 
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, AK Parti'nin 18 milletvekilini transfer ederek 276 salt çoğunluğu yakalamak istediğini iddia etti.
 
"BİZİM İÇİN NAMUS KAVRAMI ÇOK DEĞERLİDİR"
 
Tekin, konuyla ilgili şunları söyledi; "Bizim için namus kavramı çok değerlidir. Hiç kimse millet iradesiyle almış olduğu yetkiyi, milletin iradesini, kendi namusunu pazara çıkarabilecek aşağılık bir düşünce içinde olmasını düşünemiyorum. CHP'de asla olmaz ama MHP ve HDP'nin içinde de olacağına milyonda bir ihtimal vermek istemiyorum. AK Parti iktidarda kalmak için sadece para ile değil başka şeylerle de insanları kıskaca alabilirler.
 
"PARALAR KATAR'DA AZERBAYCAN'DA HAZIR"
 
AK Parti için ya iktidar ya iktidar. Ortası yok. Muhalefetin bedelinin ağır olduğunu biliyor. Her türlü kirli şeylere başvurabilir. Ama AK Parti için 30-40 milyon dolar hiçbir şey değil. Haram iş adamlarının gelecekleri söz konusu. Haram iş adamları bu işe hazır. Para da sıkıntı yok. Paralar Katar'da, Azerbaycan'da hazır."
 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş