DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Eto'o'nun geliş saati açıklandı

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Eto'o ile anlaşmanın kesinleştiğini ve Antalya'ya yola çıktıklarını söyledi.

23.06.2015 21:29:40

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor, Kamerunlu golcü Samuel Eto\'o ile anlaştı. Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, "Her şey tamam. Eto\'o ile Antalya'ya geliyoruz" dedi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, İtalya'da Samuel Eto\'o ve kulübü Sampdoria'nın başkanı Massimo Ferrero görüşmesinin ardından Kamerunlu golcünün transferinde mutlu sona ulaştı. DHA muhabirinin telefonla ulaştığı Başkan Gencer, İtalya'da havaalanına doğru gittiklerini ve 1 saat içerisinde uçağa binerek Antalya'ya geleceklerini söyledi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gencer, "Her şey tamam. Anlaşma sağladık. Eto\'o ile Antalya'ya geliyoruz. Eto\'o'nun yanında eşi ve bir yakını da var. Akşam 22.00 civarında Antalya'da olacağız" dedi.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

İsmet

Ah Hocam ah, içimiz yanıyor, yüreğimiz parçalanıyor.TRT, ATV,KAnal7 vs. hergün bu kanallarda, islam(?) adına binlerce zırva anlatılıyor. Sonra yine bu kanallar aracılığıyla Büyük Türkiye/Yeni Türkiye/ İslam Dünyasına öncülük edecek Türkiye/ Yeni bir medeniyet kuracak Türkiye'den bahsediliyor. Anlamıyorum bu uydurulmuş din anlayışıyla mı yeni bir medeniyet kuracak bu Ülke, eskiyi, hurafeyi, bidati yeniden ihya ederek mi yapılacak bütün bunlar?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş