DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Estonya Başbakanı Roivas:

Estonya Başbakanı Roivas:

13.07.2015 22:05:54
Estonya Başbakanı Taavi Roivas, Yunanistan'ın reformları hızlı bir şekilde uygulaması gerektiğini belirterek, "O zaman Yunan hükümeti kaybolan güveni tekrar kazanabilir" dedi.

Yunanistan ile kreditörlerinin vardığı anlaşmayı değerlendiren Roivas, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Çok ciddi müzakerelerden sonra belirli adımların atılması için uzun bir liste derledik. Yardım programı devreye girmeden önce Yunan hükümetinin o adımları kısa bir zamanda atması lazım" ifadelerini kullandı.

Taavi Roivas, "Son birkaç hafta içinde ekonomi ve mali durumun kötüleşmesini göz önüne aldığımızda Yunanistan'ın, reformları hızlı bir şekilde uygulaması gerekir. O zaman Yunan hükümeti kaybolan güveni tekrar kazanabilir" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

selma

allah ummetı islamı sizin gibi mumın görunup ama ıslamı köksuz bırakmaya çalışan kişilerde korusun ümmmeti muhammed i uyandırsın.maaalesef çevremızde yakın akrabalarımızdan bu admın peşınden gidip iki ayet bılıp bütün geçmiş ıslamın hamaleleri konumunda olan islam alımlerini suçlayan cahil kişiler var

Görüş Bildir Bizimle Paylaş