Eskişehirspor'un Kartepe kampı

Eskişehirspor'un Kartepe kampı

11.07.2015 20:08:29
Spor Toto Süper Lig takımlarından Eskişehirspor, Kartepe'de yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.

Kamp yaptıkları otelin sahasında, teknik direktör Michael Skibbe yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından koşu yaptı.

Bir bölümü de salonda çalışan siyah-kırmızılı futbolcular, zaman zaman sisle kaplanan sahada çift kale maç oynadı. Bir grup Eskişehirspor taraftarının da izlediği karşılaşmada, yeni transferler Nassim Ben Khalifa ve Leandro Junio Souza De Deus da yer aldı.

Öte yandan, Eskişehirspor'un bu akşam Ukrayna takımlarından Volyn Lutsk'la yapacağı hazırlık maçı yoğun sis nedeniyle iptal edildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

FURKAN43

Türkiye bağlamında sürdürülen PKK, batı ve iran yapımı sahte islami örgüt DEAŞ ve diğer terör yapıları ile yapılan mücadele türk-kürt savaşı değil İMAN-KÜFÜR savaşıdır. batı kürt ve alevi vatandaşları sevdiklerinden değil sadece istismar ederek daha sonra buruşturup çöpe atmak üzere bir piyon olarak kullanmaktadırlar. Böylesi bir İMAN-KÜFÜR savaşı ortamında; tarafsızlık adına bu şekilde cahilane yazılmış yorumları yayınlamanız küfre hizmet eder !.. Bakın örneğin İranın propaganda sitelerinde tarafsızlık adına böyle aykırı yorumları yayınlıyorlar mı sanıyorsunuz ?.. vesselam !..