DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Eskişehirspor Kulübü'nün kongresi

Eskişehirspor Kulübü'nün kongresi

7 Yıl Önce
2015-05-31 18:27:56
Eskişehirspor Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurulunda 562 oyun 379'unu alan kulüp başkanı Mesut Hoşcan, güven tazeledi.

Özgüven Tesisleri'nde yapılan seçimlerde 6 sandıkta 625 delegenin 562'si oy kullanırken, bu oyların 5'i geçersiz sayıldı. Seçimlerde, Mesut Hoşcan 379, Halil Ünal ise 178 oy aldı.

Dördüncü sandığın açılmasının ardından Halil Ünal, başkan Mesut Hoşcan'ı tebrik ederek salondan ayrıldı.

Hoşcan, yaptığı konuşmada, seçim sürecinde desteklerini esirgemeyen ailesine teşekkür ederek, çok duygu yüklü olduğunu bildirdi.

Halil Ünal ve ekibine emeklerinden dolayı teşekkür eden Hoşcan, "Bundan sonra bir olacağız, beraber olacağız, koşacağız. Eskişehirspor'un birliği ve beraberliği açısından yapılan bütün çalışmalar için yönetim kurulum adına şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra en iyi yerlere taşımak için gereğini yapacağız. Artık konuşmak yok, artık çalışma zamanı" dedi.

Hoşcan ve yönetim kurulu üyeleri fotoğraf çekiminin ardından salondan ayrıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ahmet

Ticaret birsekilde alternatif yollar bulunarak devam eder. Peki Irak sınırı daki Kürdistan petrol girişini keser yada engellerse ne yaparız. Hem içte baskı hemde dışta baskı pyd'ye de de Kilis sınırında amerika desteğiyle ilerlesin benim mulumanimda hala kendini güçlü sanıp dünya hayatinda oynasın yesin icsin

Görüş Bildir Bizimle Paylaş