SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Ermenistan'dan Türkiye açıklaması

Ermenistan'dan Türkiye açıklaması

Ermenistan Dışişleri Bakanı Zograb Mnatsakanyan, Ankara ile ilişkilerin düzeleceğine dair herhangi bir belirti olmadığını belirtti.

Ermenistan'dan Türkiye açıklaması
25.4.2019 07:13:02

1915 olayları için 1915 Anıtı'nda düzenlenen tören kapsamında basın mensuplarıyla bir araya gelen Mnatsakanyan, Türk-Ermeni ilişkileri için düzelme ihtimali bulunup bulunmadığı soruldu.

Mnatsakanyan, "Maalesef, Ankara'dan gelen sinyaller çok umut verici değil. İlişkilerin normalleşeceğine dair bir belirti yok" dedi.

Mnatsakanyan, Ermenistan'ın Türkiye'yle diplomatik ilişkilerin yeniden kurulması için 1915 olaylarının 'soykırım' olarak tanınmasını Ankara'ya şart koşmadığını sözlerine ekledi.


    YORUM YAZ

YORUMLAR

/ 26.4.2019 16:09:49
Eğer bi soykırım olsaydı bugün hayatta olmazdın.bugün bile bi devletten çok batının kukla eyaleti gibisiniz.sizi muhattab almıcaz .Muhattabınız BAKÜ önce karabağ katliamının bedelini ödeyin.
/ 25.4.2019 11:01:43
Karabağdan kanlı ve katil elinizi çekmediğiniz sürece ve sizin Türkleri katledip oldurdugunuzu ve zorba ve bir çete olduğunuzu kabullenmediginiz sürece siz Türkiye'den umut beklemeyin. Siz ülke değil 5 milyonluk çete toplulugusunuz Türk ler size soykırım yapsaydı şimdi Azerbaycan Türkiye komşu ülke olmuştu. sukurki Türkler vicdansız merhametsiz ve çocuk öldürecek kadar alcalmis millet olmadı olmazda. Siz katilsiniz.
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR