DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Erdoğan YÖK üyeliğini onayladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine, Prof. Dr. Rahmi Er’in Üniversitelerarası Kurulca yapılan seçimine onay verdi.

7 Yıl Önce
2015-08-25 12:14:43

Cumhurbaşkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımız, Prof. Dr. İzzet Özgenç'in istifası nedeniyle boşalan Yükseköğretim Kurulu Üyeliğine, Prof. Dr. Rahmi Er'in Üniversitelerarası Kurulca yapılan seçimini, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 6 ncı maddesinin b/5 bendi gereğince onaylamışlardır" denildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Cevdet aydın

Bekir tank, önce ingilizlerin lozanda kurduğu Türkiyenin emperyalistlerin emriyle Kürtleri üç parçaya bölmesini ve Kürtlerin ulusal statüsünü gasp etmesini ve tanımamasını konuş. Amerikan emperyalizmi incirlik üzerinden Afganistanı bombalamış ve işgal etmişti, Türkiye emperyalizmin maşası. Kürtler ise kendi statülerini kazanmak uğruna dışardan gelecek hertürlü desteği alacak ve geri çevirmeyecektir. Daha anadilde eğitime bile karşı çıkan ırkçı bir milletsiniz. Her Türk okulu kürt yurdunda birer asimilasyon ve türkleştirme faaliyetidir

Görüş Bildir Bizimle Paylaş