Erdoğan Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın davetiyle 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı törenlerine katılmak üzere Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret edecek.

16.07.2015 12:12:32

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı törenlerine katılmak üzere Kuzey Kıbrıs'ı ziyaret edecek.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Kuzey Kıbrıs Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın davetine icabetle, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı'nın 41. yıl dönümü münasebetiyle düzenlenecek tören ve etkinliklere katılmak üzere, 20 Temmuz 2015'te Kuzey Kıbrıs'a ziyaret gerçekleştireceği belirtildi.

Ziyaretin, Kıbrıs konusundaki son gelişmelerin ve iki ülkeyi ilgilendiren konuların Kuzey Kıbrıs Cumhurbaşkanı Akıncı başta olmak üzere, devlet ve hükümet yetkilileriyle en üst düzeyde ele alınmasına da vesile olacağı ifade edildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mert

sizin top attığınız yere biz bilmem nereden füze atarız demek istiyor rusya güç gösterisi yapıyor adiler. Ama tırı vırı bu kesin Rusyanın şu andaki gücü büyük ölçüde imajına ve ab, usa meydanı bırakıp fırsat yaratmasına dayanıyor