DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Erdoğan kendisine yapılana çok sinirlendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini karşılamayan MHP'li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü için 'Bunların bizleri karşılayıp karşılamaması sadece ne denli nezaket kurallarına sahip olduklarını gösterir' dedi.

7 Yıl Önce
2015-05-29 19:15:28

Erdoğan'ın, Uğur Mumcu Meydanı'nda halka hitap ettiği sırada cumhurbaşkanını seçimden önce gelirse karşılamayacaklarını açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü hakkında kalabalık "Sözlü istifa" şeklinde sloganlar attı.

"Gerek yok" diyen Erdoğan, "Bunların bizleri gelip karşılayıp karşılamaması sadece ne denli nezaket kurallarına sahip olduklarını gösterir. Hiç önemli değil, bölücü terör örgütünün desteklediği o partinin belediye başkanları da aynı. Ama aynı şekilde MHP'li Karabük Belediye Başkanı

gelip karşıladı ve hatta açılış törenine de geldi. Oraya da gelince ben de kendisinden rica ettim çıktı bir de selamlama konuşması yaptı. Biz nezakete nezaketsizlik yapmayız. Eğer nezaket kurallarına uymuş olsa Türkiye Cumhuriyetinin bir cumhurbaşkanı olarak yapılması gerekenin en güzelini yapardık. Ama bu kurallardan anlamayanlar da kusura bakmasınlar"
diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

seda

BENCE EN MANTIKLI ÖNLEM, DOKTORLARA İLETİŞİM DERSİ VERMEK OLURDU.

M

Gelmesinler, onlar orada bulunup görüntü kirliliginde bulunacaklardi.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş