DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Erdoğan ile efendilere meydan okuyoruz'

Bakan Soylu 'Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile dünyanın efendilerine meydan okuyoruz.' dedi.

5 Yıl Önce
2016-12-31 22:00:45

TIMETURK|HABER MERKEZİ 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yüksekova'da gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Türkiye'nin artık eski Türkiye olmadığını belirten Soylu, 'Dünyanın efendilerine' liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile meydan okuyoruz." dedi.

Soylu'nun açıklamaları şöyle;

"MEYDAN OKUYORUZ"

"Dünyanın efendileri diyorlar ki 'Ya bizim dediğimizi yaşar, ya bizim dediğimizi yapar, ya kurallarımıza uyarsınız, ya sizin millet olma hüviyetinizi ortadan kaldırırız, ya sizin kardeş olma hüviyetinizi ortadan kaldırırız, insanca yaşama hüviyetinizi ortadan kaldırırız' diyorlar. Belki eski Türkiye buna meydan okuyamazdı ama yeni Türkiye bugün buna meydan okumaktadır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile meydan okuyoruz. Birbirimize inandığımız anlayışımızla buna meydan okuyoruz.

"BİZİM YOLUMUZ BELLİ"

Bir yıldır bu coğrafyada zor güne düştüğümüzde birbirimizle kol kola girme anlayışımızla buna meydan okuyoruz. Yine hep beraber meydan okumaya devam edeceğiz. Bizim yolumuz haritamız bellidir. Eğer bu coğrafyada huzuru hissettiğimiz andan itibaren bilmenizi isteriz ki, Irak da huzurludur, Suriye de huzurludur, Kafkaslar da huzurludur, Orta Asya da huzurludur. Biz birbirimize uzaklaştırmaya çalıştıkları kadar birbirimize yaklaşmalıyız.

Bizi birbirimizin dilinden, inancından, anlayışından, medeniyetinden uzaklaştırmaya çalışıyorlar. Buna kesinlikle hayır demeliyiz. DEAŞ terör örgütü var. Başka bir şey icat ediyoruz. FETÖ terör örgütü var başka bir şey icat ediyoruz. PKK terör örgütü var başka bir şey icat ediyoruz. KCK var başka bir şey icat ediyoruz. Bakın, bize öğretilenler bellidir. Öğretilenler net ve açıktır. Bizim için insan yaratılmışların en şereflisidir. Ve biz o insanı bu dünyada da en iyi hizmetlerle buluşturmak için çaba sarf etmeliyiz, gayret sarf etmeliyiz."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

hür

Altına imzamı atıyorum...

adem tatli

ALSANA BİR DONKİŞOT LAFI DAHA...MEYDAN OKUMAYIN EFENDİLER....İŞİNİZ MEYDAN OKUMAK DEĞİL...KATLEDİLEN VATANDAŞLARINIZI, ASKERLERİNİZİ KORUMAK.....SORUMLULARI YAKALAMAK...TEK YAPTIĞINIZ MEYDAN OKUMAK...TERÖRÜ LANETLEMEK..HAD BİLDİRMEK...2016 BOYUNCA 750 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, 1550 DEN FAZLA YARALI VAR...AYIP YAHU....AYIP...YETER ARTIK.

gurkan deniz

MÜTTEFİK olmadan bu işler BAŞARIYA ULAŞMAZ. BİRLİK ten MUHTEŞEM bir GÜÇ doğar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş