DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Erdoğan'ı asmakla tehdit eden gazeteci tutuklandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı asmakla tehdit ettiği bir videoyu sosyal medyada yayınlayan gazeteci Gökçe Fırat Çulhaoğlu tutuklandı.

7 Yıl Önce
2015-05-31 17:38:56

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sosyal medyada paylaştığı videoda asmakla ve kazığa oturtmakla tehdit eden Ulusal Parti Genel Başkanı ve Türksolu Gazetesi başyazarı Gökçe Fırat Çulhaoğlu tutuklandı.

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Paralel Yapı'ya destek açıklamasıyla tanınan ve bir dönem İşçi Partisi'nin Öncü Gençlik Grubu'nun içinde olan Çulhaoğlu'nu adresinde gözaltına aldı ve Vatan Emniyet yerleşkesine götürüldü. Bugün adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklamaya sevk edildi. Şüpheli Nöbetçi İstanbul 10. Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu. Gökçe Fırat Çulhaoğlu videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı asmakla ve kazığa oturtmakla tehdit etmişti. Sosyal medyada dolaşan ve baştan aşağı hakaret dolu olan videoda şu ifadeler kullanılıyor:

"AMA İPLE AMA..."

"Ne kadar çırpınsanız da kendinizi aklamaya da çalışsanız Tayyip Efendi eninde sonunda asılacaktır. Bakın elimizde Tayyip Bey'in sevdiği renkten yeşil renkte bir halatımız var. Ama Tayyip Bey için bu ip bile fazladır. Halkı referanduma çağıracağız. Tayyip Bey'i iple mi asalım yoksa kazığa mı oturtalım? Yüzde 50 ne derse onu yapacağız. Onun hakkettiği şey kazıktır. Türk Solu bundan geri adım atmayacak. Basın Özgürlüğünün bu ülkedeki ön şartı Tayyip Erdoğan'dan kurtulmak. Ama iple ama kazıkla."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

SERVET

Tayibin bastığı yer gibi olamzsınız Onun Allahı var senin 3 -5 capulcun 3 - 5 satılmış parelelcin var Müslümanalr güçlendikçe koduruyorsunuz Allah müslümanalarla beraberdir Beji Tayip erdoğan

M

iste. bunlar böyle.EGer, kalkip biz, bunlari piyonlari hakkinda benzer seyleri yapsak söylesek. ki, öyle oldugunu idda ediyorlar sürekli, ama gerçekten öyle yapsak,... ne desek bos be, ne yorum yapsak mantiksiz

serhat

vayra İdam olacaktı senin gibi pijleri asacaklardı namussuzlar.. Cesarete (ya da ahmaklık) bak hele

Görüş Bildir Bizimle Paylaş