DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Erdoğan'dan Görmez'e özel uçak!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, canlı yayınında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

7 Yıl Önce
2015-05-26 23:37:16

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NTV canlı yayınında gazeteci Oğuz Haksever'in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Erdoğan, konuşmasında Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e özel uçak tahsis edileceğini söyledi.

"VATİKAN'A NİYE BAKMIYORLAR"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mehmet Görmez ile ilgili açıklamaları; Bu Diyanet makamı sıradan bir makam değil. Mehmet Görmez sadece bu ülkenin dini lideri değildir. Ama bunların dinle diyanetle alakası yok. Ben de Cumhurbaşkanlığı envanterindeki zırhlı Mercedes'lerden birini tahsis ettim. Şu anda gönlüm hoşnut, çünkü o makam buna layık. Vatikan'a niye bakmıyorlar. Dini liderin özel uçağı var. Biz sıradan bir ülke miyiz? Vatikan'da bu olacak, bizim dini liderimiz tarifeli uçakla seyahat edecek. Bunu Ahmet (Davutoğlu) bey ile konuşacağım.

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI'NA ÖZEL UÇAK
Diyanet İşleri Başkanımızın yurtdışı ziyaretlerine şu anda havuzda bulunan uçaklarımızdan kullanmak suretiyle gitsin. O ziyaretlerde zamana karşı yarışıyorsunuz.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mehmet yılmaz

hz. ömer'in halifeliği yıllarında kendisini ziyarete gelen roma imparatorluğu elçileri halka halife ömeri arıyoruz diye sorduklarında bir müslüman ömerin hurma ağacının altında tek başına hasırın üstünda yattığını görmüş, ve buna inanamamışlardı. kıssadan hisse, biri dinin ve diyanetin başı, diğer güya islamın yeni sesi müslüman lider. halada hatada ısrar ediyorlar. bir ülke şatafat ve lüks harcamalarla ayakta duramaz. millete bunu anlatamazlar.

levent uçar

'gelin eski güzel günlere dönelim' yazısı.Şu an için hakkı var.Lakin yakında kopacak fırtınadan sonra böyle bir şey mümkün olmayacak. Kürt seçmen elindeki altın fırsatı harcadı.Bundan sonra bölge halkı ABD-İngiltere-İsrail insafına kaldı. İŞİD-PYD savaşının izdüşümü olarak başlatılan Hüda-par PKK çatışmaları bölgeye yayılacak.Suriye'deki örgütler kendilerine yakın taraflara destek vermeye başlayacak.Güneydoğu'dan Nur topu gibi bir 'Lübnan' doğacak.Cin şişeden çıktı.Seçim yenilenene kadar atı alan Üsküdar'ı geçecek.Kürt halkına ve Türk halkına geçmiş olsun...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş