DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Erdoğan'dan ayakta alkışlanan müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3. Havalimanı Merkez Şantiyesi'nde işçilerle bir araya geldiği iftar yemeğinde konuştu.

7 Yıl Önce
2015-07-15 22:27:12

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. Havalimanı Merkez Şantiyesi'nde işçilerle bir araya geldiği iftar programında yaptığı konuşmada, "Bizim birliğe, beraberliğe çok ihtiyacımız var. Bizi bölmek isteyenlere, ayırmak isteyenlere karşı bu birliğe, beraberliğe çok ihtiyacımız var" dedi.

Millet kavramının, her türlü etnik kimliği barındırdığına işaret eden Erdoğan, şöyle konuştu:

"Tek millet olacağız, tek bayrak olacağız. Tek vatan, tek devlet... Böyle yürüyeceğiz. Millet kavramı, içinde her türlü etnik kimliği barındıran bir kavramdır. Bunu farklı yerlere çekmenin hiçbir anlamı yok. Onun için de şu anda bizim kalkıp da burada vatandaşlık bilincini bir kenara koymamızın anlamı yok. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı bilinci, bu çok önemli. Bundan niye güceniyoruz, niye utanıyoruz? Bizim ikinci bir bayrağımız olamaz."

İŞÇİLERE BAYRAM MÜJDESİ

3. Havalimanı müteşebbislerine, çalışanları sevindirmeleri ricasında bulunduğunu belirten Erdoğan, şunları kaydetti:
"Bu dev yatırımın müteşebbislerine bir ricada bulundum. Dedim ki, 'Bu bayram tüm bu şantiyede çalışanları bir sevindirin.' Sağ olsunlar, 'Ne derseniz biz de onu yapalım' dediler ve ast-üst hiçbir ayrım yapmaksızın buradaki her bir kardeşimize 2 bin 500'er lira bu bayramda birer hediye verecekler."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Davetci

Patrona emredip verdirmek kolaydir ama devlet memurlar acliktan oluyorlar.her sene verilen % 3 luk zam sadece bes tane simit parasina yetiyor. Guya dunyanin sayili guclerinden ve gelismis ulkelerinden olan turkiye ancak 5 simit parasi mi verebiliyor.rafah seviyemiz bes simit mi

Bellisima

Erdogan rica etmis patrona 2.500 tl ikramiye ver diye ama patron verir mi bu parayi o da ayri bir muamna. Umarim verir.

vakkas uslu

Türkiyenin uyuduğu yeter. gerçekten azezi kuşatıyorsa pyd güçleri top atışı ile acil vurulmalı.Musuldan TERZİ yi alıp getirenler derhal kandilden o 3-5 yılanıda paketleyip Türkiyeye getirmeliler.................

M

Onlara varda bize yokmu (bu soruyu soran santiyede çalismayan birisi)Bu habere yorum yapacak kadar ciddi olamazsiniz :) yorumcular, sark döner, atmalar felan, yazik size. bunun gibi bir habere oda? gerçekten zavallisiniz. Yürü Reisim, sen bunlardan çok daha iyi bir millet hak ediyorsun! o millet biziz iste, sesi çikmayan sessiz çogunluk.

SEDAT ŞAVLIK

BİRİLERİNE VAR BİRİLERİNE YOK

Huseyn Ciftci

oradaki elemanlara iyi olabilir, ancak halk önünde açıklanan bu ikramiye, siyaseten büyük hatadır. parti bu gibi hatala ve adaletsizlikler nedeniyle kan kaybetti, hala da kaybetmeye devam ediyor. dost acı söyler.

abbas cink

bol keseden at atabildigin kadar nasil olsa bir gün bu devran döner ozamanda baskalari senin gibi atar yanliz tutan kimse yok ona yanarim herkes mecburiyet karsisindan dinliyor

Görüş Bildir Bizimle Paylaş