DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Erdoğan: Çok sayıda şehidimiz var

Cumhurbaşkanı Erdoğan A Haber'de katıldığı programda konuşuyor. Erdoğan'ın gündeminde Hakkari Dağlıca'da çok sayıda şehit verdiğimiz PKK saldırısı var dedi.

06.09.2015 22:00:16

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

 DAĞLICA SALDIRISI 


Herşeyden önce üzüntülüyüz. Genelkurmay, Valilik ve oradaki kolordu komutanı ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bir güvenlik toplantısı yapılıyor Ankara'da.

"Üzüntülüyüz, çalışmalar devam ediyor. Başımız sağolsun.

Dağlıca'da yapılan bir temizlik neticesinde böyle bir olay meydana geliyor. Zırhlı araçların ard arda geçişi sırasında böyle bir olay oluyor. Temennim odur ki şu an yapılacak açıklama ve orada alınacak önlemler çok daha kararlı olacaktır.

Bölgede atılacak adımlar daha kararlı olacak

Teröre karşıyız deyip elinizi taşın altına koymazsanız bir şey olmaz.

Malum parti terör örgütünü arkasına alarak hareket ediyor.

TERÖRE KARŞI ORTAK BİR TAVIR YOK

Teröre karşı ortak bir siyasi dil geliştiremedik. Suriye ile ilgili bir karar alındı. Neler yaşadık, sonuç olarak karar alındı. Teröre karşı ortak bir tavır alınması ve ortak bir blok oluşturulması gerekiyor.Bu terömrle mücadelede milli birlik ve kardeşlik olması gerekiyor.Milli birlik ve kardeşlik projesine bir parti karşı çıktı. Milliyetciysen buna karşı çıkmayacaksın.Terörle mücadelede birlik ve beraberlik şart.

SÜREÇTE SİLAH STOĞU YAPILDI

Çözüm sürecine ihanet ederek değerlendirildi. Çözüm süreci bunlar silah stoklama süreci olarak değerlendirdi. Çok ciddi bir silah stoklaması yaptılar. Şimdi Valilikler vasıtasıyla sokağa çıkma yasağı ilan ederken evlerde kimler var. Bunu görecek. Bunun amacı bu. Bu OHAL değildir. Sürelidir.

TERÖRE KARŞI ORTAK BİR TAVIR YOK

Teröre karşı ortak bir siyasi dil geliştiremedik. Suriye ile ilgili bir karar alındı. Neler yaşadık, sonuç olarak karar alındı. Teröre karşı ortak bir tavır alınması ve ortak bir blok oluşturulması gerekiyor.Bu terömrle mücadelede milli birlik ve kardeşlik olması gerekiyor.Milli birlik ve kardeşlik projesine bir parti karşı çıktı. Milliyetciysen buna karşı çıkmayacaksın.Terörle mücadelede birlik ve beraberlik şart

Bunlar Türkiye'yi, Türkiye devletini batı ülkelerine şiakayet edecek kadar alçalmışlardır. bunlar cenazelere gelir orada nasıl bir manipüle ederiz, ne  çıkartabiliriz diye düşünüyorlar.

Bunlar acılardan rant elde etmeye çalışıyorlar. biz o kayıtları önlerine döktüğümüzde ne cevap verecekler, bunlarda o yüz yok ki, neyse at denize balık bilmezse Halik bilir.

KAÇAK SAVCILARIN İADESİ

Bunların işlemiş oldukları şuç İnterpoL suçuna girmediği için İntepol'den istemedik, o şekilde aranmıyor. O şekilde değil normal suçlu olarak iadesini istedik. İadeler konusunda çatışmalar devam ediyor.

DAEŞ'İ VURUYORUZ, YARDIM ETMİYORUZ

DAEŞ bir terör örgütüdür, Onlarlar da mücadelemiz demev etmektedir. PKK ve DAEŞ'le mücademiz devam edecektir.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M

Elestirmek kolay, en çok elestiriyi yapan insan en tembelidir. Cumhurbaskanim, biz senin arkanizdayiz. kimileri hala dagdan inen ilk teröriste kadar hatirliyor, ama ipten kurtaranlari hatirlamaz ama neyse, dagdan inen ilk teröristler, bizede hazmetmesi nekadar zo olsaydida size hak verdik, bunu yutacagiz dedik ama tabiiki sartlara uymalari lazimdi. uymadilar. çok sükür'mü desek yada maalesef'mi desek? simdide, Allah sizde, razi olsun, hiçbir hükümetin vurmadigi gibi vuruyorsunuz. Hiçbir hükümetin yapadigini siz yaptiniz, el uzattiniz, kol istediler, vuruyorsunuz. Sagolun.

Hayat

Herseyi bilip hicbirsey yapmayıp pkk nin bu gunlere gelmesinde katkısı olanları tebrik etmek gerek.

kemal horzum

thurp sıkmasın hayallere thurp

ha.za

Allah ailelerine sabır ve mekânda versin. Rabbim bu ateşe bir su versin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş