Engin Altan Düzyatan'dan 'Kuruluş Osman' açıklaması

Diriliş Ertuğrul dizisinde 'Ertuğrul Gazi' karakterini canlandıran Engin Altan Düzyatan, Burak Özçivit'in başrolünde olduğu Kuruluş Osman dizisi için açıklama yaptı.

14.12.2019 17:12:42

Diriliş Ertuğrul dizisinde başrolü oynayan Engin Altan Düzyatan, Burak Özçivit'in başrolünde olduğu Kuruluş Osman dizisi için sinyali verdi. TRT 1 ekranlarında yayımlanan sevilen dizi Diriliş Ertuğrul, ATV ekranlarında devamı niteliğinde yayımlanan Kuruluş Osman olarak devam edince başrole Burak Özçivit gelmişti. Diriliş'in başrolü Engin Altan Düzyatan da FOX TV'de bir diziye transfer olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Düzyatan'ın dizisi final kararı almıştı. Düzyatan, hayranlarını çok sevindirecek bir sinyal verdi. Bir mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, Kuruluş Osman dizisinde, 'Ertuğrul' karakterinin ölmediği ve diziye yeniden dahil olacağı iddialarına ilişkin "Şu an için öyle bir şey konuşmadık, haberimiz yok yani" dedi.

Düzyatan, diziye dönmek ister misiniz sorusuna ise şu yanıtı verdi:

"Orası çok severek çalıştığım, çok güzel bir işti. Biz bir işi sonlandırdık, yeni bir işe başlandı. Orada çalışan ekip arkadaşları benim arkadaşlarım.''

''Hala aynı ekip devam ediyor. Sağolsunlar, görüyorum takip ediyorum, çok da beğeniyorum. Bu plan meselesi, böyle bir planla ayrılmamıştık oradan, sonuçta bu başka bir dizi aslında yeni bir dizi.''

''Değerlendiririz bakarız, ederiz. Şu an için öyle bir durum yok. Biraz dinlenmek istiyorum."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)