DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Enes Ünal yeni takımıyla imzaladı iddiası

Transfere Fenerbahçe'nin milli kalecisi Mert Günok'u alarak başlayan Bursaspor genç golcüsü Enes Ünal'dan gelen haberle sarsıldı...

22.06.2015 19:52:50

Türk futbolunun çok şeyler beklediği 18 yaşındaki genç golcü Enes Ünal'ın 3 milyon euroya İngiliz devi Manchester City'ye transfer olduğu iddiası gündeme bomba gibi düşerken, Enes'in menajeri Batur Altıparmak iddiaları değerlendirdi.

Enes'in Manchester City'ye transferinin henüz kesinlik kazanmadığını belirten Altıparmak, "Manchester City'nin Enes'e bir ilgisi olduğu doğru. Görüşmeler sürüyor, Enes'i isteyen başka takımlar da var henüz bir takımla anlaştığımızı söylemek için erken. Manchester City ile görüşüyoruz ama henüz bir imza söz konusu değil. 3 milyon euro konusunda da rakam vermem doğru değil, yurt içinden de teklifler alıyoruz ama yurt içinde bir transfer düşünmüyoruz" şeklinde konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

zafer demir

en başta VİCDAN.en sonra da İZAN..SÜREÇ.hdp,ydg-h TAFRAFINDAN yaklaşık 2.5 yıldır TARUMAR edilirken,?hdp,SANDIKLARda her tür ŞİDDET,BASKI VE YILDIRMA uygulanırkenaskeri baraj nedeni(!) ile ÇÖZÜM SÜRECİ bitmiştir,denilirkens.s. ÖNDERiniz biz bu sorunu MHP ile bile çözeriz derkenhdp;chp genelbaşkanının chp-mhp koalisyon önerisini desteklenirken?hükümete verdiği iki milletvekili bile SORUMLULUKtan kaçarken NEREDEYDİNİZ?hadi AK vb.başka kapıya.BEBEK,NİŞANTAŞI,ÇANKAYA,ALSANCakLA VE BEYAZ TÜRKLERLE,100 YILDIR SİZLERİ SATANLARLA GÖRÜŞÜN...hadi,chp ile mhp nin kapısına,HANİ O BLOK vardıya???

Görüş Bildir Bizimle Paylaş