DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Enes Kanter'den Gülen'e bağlılık yemini

NBA'de Oklahoma City Thunder'da forma giyen Enes Kanter, Milli Takım kadrosunda yer alamamasını siyasi görüşüne bağlarken, Twitter üzerinden de Gülen'e bağlılık yemini etti.

24.06.2015 10:04:22

FIBA Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda mücadele edecek A Milli Takım'ın aday kadrosunda yer almayan Enes Kanter, konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Cemaat'e yakınlığıyla bilinen Kanter, "Bana sunulan sebepler gerçeği yansıtmıyor. Kadroya alınmama sebebim, inandığım değerler ve siyasi görüşümdür." dedi.

NBA'de Oklahoma City Thunder forması giyen Enes Kanter, Twitter hesabından tartışmalarla ilgili açıklama yaptı.

Cemaat'e bağlılığını bir kez daha ilan eden Kanter, Twitter'dan "Yaz Tarih! Mecnun, Leyla'yı bırakmazken, biz bu Yol da bu Dava da, asra GÜLEN yiğidi bırakırsak kalbimiz kurusun" diye yazdı. Kanter "GÜLEN" kelimesini büyük yazarak Fethullah Gülen'e göndermede bulundu.Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

hakan

aşiret reisi ya

Reis Hürdolaş

Çok isabetli karar almış TBB. Deccal'ın müridi olmak en büyük ihanettir bu ülkeye.Devlet bu haşşaşini vatandaşlıktan atması bile doğaldır.

muhammet tezcan

ebu leheb benzetmesi çok ağır bir benzetme! müslüman olduğunu söyleyen birisinin küfrünü gösteren bir sözüne şahit olmadıkça böyle bir benzetme yapılamaz.bir de Rabbimize beddua değil dua etmeliyiz böyle insanların doğru yola gelmesi için

sadosan

Herkese herşey nasip olmaz. Allah boy vermiş, oyun kabiliyeti vermiş. Gel gör k: beyin tek yönlü çalışmış. Haşhaşi ve nemrudi olan o ajanların gerçek yüzlerini hala göremiyor. 'Andolsun ki, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Onların kalbleri vardır, fakat onunla gerçeği anlamazlar. Gözleri vardır, fakat onlarla görmezler. Kulakları vardır, fakat onlarla işitmezler. İşte bunlar hayvanlar gibidirler. Hatta daha da aşağıdırlar. Bunlar da gafillerin ta kendileridir. A'raf:179

Leblebi

Ebi leheb gibisin, Allah daha da beter etsin senide o lainleri de...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş