DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Emniyet müdürü: Sürünerek gebereceksiniz

Tunceli Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, PKK'lılar için 'Siz hainler, dağlarda sürünecek ve gebereceksiniz' diyerek PKK'ya sert çıktı.

05.09.2015 14:53:27

Tunceli'deki polis merkezine PKK mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit olan polis memuru Murat Savaş Kale için Elazığ'da düzenlenen törende konuşan Tunceli Emniyet Müdürü Fahrettin Şen, yapılan kalleşçe saldırıyı her şeyden önce bir insan olarak sindirebilmenin mümkün olmadığını söyledi.

"DAĞLARDA SÜRÜNECEK, GEBERECEKSİNİZ"

Bütün insanlığın teröre ve destek verenlere lanet okuması gerektiğine işaret eden Şen, "Siz hainler, dağlarda sürünecek ve gebereceksiniz. İnsanlık dışı alçakça yapılan saldırıyı düzenleyenler hiçbir zaman hedeflerine ulaşamayacaklardır" dedi.

"SİYASİ KOLUNA DA BİR ÇİFT SÖZÜM VAR"

"30 yıldan fazla bu ülkeye ihanet eden bu terör örgütünün siyasi koluna da bir çift sözüm var. Sizin o şehit ailesinin acısına söyleyecek bir sözünüz var mı  Siz bu şehit ailesine ve şehidin daha bir aylık olan yetim çocuğuna ne diyeceksiniz" diyen Şen, sözlerini şöyle sürdürdü:

"SİZ TERÖRİST CENAZESİNDESİNİZ"

"Hani siz barışçıydınız siz demokrattınız siz, barış güvercini uçuruyordunuz, neredesiniz  Ha nerede olduğunu ben size söyleyeyim, terörist cenazesindesiniz. Vurduğumuz teröristlere yardım etmek için can siperhane dönüp bize saldırıyorsunuz. Size, destekçilerinize ve dün karakolda görev yaptığımız sırada bizlere sopalarla saldıranların hepsine lanet olsun. Sizleri kınıyorum."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Zaza

Kan akmasin yeter. Kurtler baris dedikce sapitan irkcilar daha fazla klavyeye saldirip halk cocuklarini olume gonderiyor.

Kürd

Bu sözü Kürtlere mi söylemiş.Yillardir zaten yaptiginiz bu.daha fazla kan istemek,savas ve olum istemek Allahtan reva mi?

HOŞHABER

BU CİNAYETLERİN SEBEBİ SENİN VE DEVLETİN BU ZİHİN DÜNYASIDIR.

Malcom

Hayatınız yalan

Mehmet demir

İnsan biraz çalışır da gelir, kağıttan bile düzgün okuyamamış. Gür sesle, kendinden emin bir şekilde, kağıttakileri değil zihnindekileri söylemesi gerekirdi.

Muhammed Şiraze

Doğru değil, Türkiye'de asagisi asayişi temin için gerekirse canımızı vereceğiz ve sizleri de o cani zihniyetinizden kurtarıp milletimize kazandıracağız, demek daha münasip düşer.

SEDAT ŞAVLIK

NE GEREĞİ VAR ŞİMDİ KENDİ KENDİNİ HEDEF GÖSTERMEYE

halil

Allah kan kin ve olum isteyenlerin evi e ates dusursun. Artik yeter. Halk cocuklarini oldurmekten vazgecin. Dun cizrede 6 yaşlarinda iki cocuk vurdunuz. Artik kan dokmekten vazgecin.israil bile bu kadarini yapmamisti.israili gectiniz.

Selim

Müdürün elinden öpmek lazım iyi konuşmuş

Görüş Bildir Bizimle Paylaş