SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAKORONAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKFOTOVİDEO

Emlak Konut GYO ‘e-ihale’ye başladı

Emlak Konut GYO, satışı devam eden projelerindeki bağımsız birimler için internet sitesi üzerinden bireysel ve kurumsal olarak katılım sağlanabilecek ‘e-ihale’ sistemini hayata geçirdi. Buna göre bireysel alıcılar öncelikle sisteme üye olup, ardından projeye göre teminat yatırıp teklif verebiliyor. Bağımsız birime göre minimum ve maksimum artış tutarları ile teminat bedelleri projeye teklif verme aşamasında kullanıcılar tarafından görüntülenebiliyor.

Emlak Konut GYO ‘e-ihale’ye başladı
22.2.2020 20:59:23

Dün itibariyle satıştaki ünitelerde ‘7 gün'den geriye sayım devam ediyor. Devam eden ihalelerin görüntülenebildiği sayfada ayrıca planlanan ihaleler ile tamamlanan ihaleler hakkında da son durum paylaşılacak.

‘Satılık konut', ‘satılık işyeri' ve ‘satılık arsa' başlıkları altında mevcut ihalelere ulaşmak mümkün.

Tutardan düşülüyor

Teminat bedeli, sistem üzerinden online ile EFT/havale, banka şubeleri aracılığı ve internet bankacılığı ile yatırılabiliyor. Yatırılan teminat bedeli, toplam bakiye olarak sisteme eklenirken ihalenin kazanılması veya ihaleye yedek olunması durumunda teminat bedeli tutarına, kazanılan ihalenin teminat bedeli tutarı kadar bloke konuluyor. Bloke tutarı, ihaleyi kazanan kullanıcının ihaleyi kazandığı miktardan düşülerek kalan tutarı ödemesiyle sonuçlanıyor. İhale ilk sıradaki kullanıcının satın alımıyla sonlandığında yedek kullanıcının blokesi kaldırılıyor.

5e504ff6adcdeb0e10a55659

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR