Emlak ilanında öne çıkma adımları

Emlak ile ilgili kullanacağınız başlık mühim. Evin en önemli ya da en avantajlı yönlerini başlıkta yazarak ilgili gayrimenkulün hedef kitlesine kolayca ulaşabilirsiniz. İşte önemli ip uçları

05.12.2020 16:20:26

Bireysel ya da kurumsal olarak verdiğiniz emlak ilanları ile satışlarınızı hızlandırmanız ve alıcıyı en iyi şekilde yönlendirmeniz için bazı püf noktalarına dikkat etmeniz gerekmektedir.
Diğer ilanlar arasında öne çıkmak, alıcıların dikkatini çekmek ve satışınızı en kısa sürede gerçekleştirmek önemli.

Ön planda nasıl yer alabilirsiniz?

Emlak ile ilgili kullanacağınız başlık mühim. Evin en önemli ya da en avantajlı yönlerini başlıkta yazarak ilgili gayrimenkulün hedef kitlesine kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin; “Sarıyer'de, Deniz Manzaralı, Doğanın Kucağında, 3+1 Apartman Dairesi” ya da “Avcılar'da, Metrobüse Yürüme Mesafesinde, Site İçerisinde 2+1 Kiralık Apartman Dairesi” gibi bölgenin, evin avantajının, çok belirgin genel özelliklerin yer aldığı başlıklar ilgili kişilerin dikkatini çekmek için yeterli.
ilanınıza doğru açılardan, ışığın en uygun olduğu saatlerde çektiğiniz fotoğrafları eklemeniz şart. Odaların, banyo ya da mutfağın en dikkat çekici bölümleri için de detay fotoğrafları çekerek potansiyel alıcıları pozitif yönde yönlendirebilmeniz açısından kaçınılmaz.
Gayrimenkule yakın; hastane, okul, alışveriş merkezi, toplu taşıma durağı, park gibi önemli alanları belirtip kurguladığınız hedef kitlelere göre bu avantajların sayısını çoğaltabilirsiniz

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)