DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Emekliye promosyon müjdesi

Sosyal Güvenlik Kurumu, emekli ve hak sahiplerinin taahhüt imzalamaları halinde promosyon maaş alacaklarını açıkladı...

03.10.2015 04:02:23

Akşam'ın haberine göre; Konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Kurumumuzca emekli, dul ve yetimlere ilk bağlanan gelir/aylıklar ile emekli ikramiyelerinin Denizbank şubelerinden ödenmesi ve gelir/aylıklarını Bankadan almaya devam edecek emekli ve hak sahiplerine Promosyon ödenmesi hususunda Denizbank'la protokol imzalanmıştır. 

Üç yıl boyunca taahhüt şartı

Kurum tarafından Denizbank'a gönderilen emekli veya hak sahiplerinin gelir/aylıklarını 3 (üç) yıl süre ile aralıksız olarak söz konusu bankadan (Denizbank A.Ş.) almaya devam etmeleri ve belirlenen taahhütnameyi imzalamaları kaydıyla, Banka tarafından bir defaya mahsus olmak üzere emekli veya hak sahiplerine 300 (üçyüz) TL promosyon ödenecektir."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Kayaşehir Uğur Kursun ruhsatı yok. İki yıldır ruhsatsız kurs veriyor. Tüm dersleri veriyor. Etüt öğrenciside bahsedildiği gibi var. Bu durumu kayaşehirde bilmeyen yok. KPSS kursu gözüküyor. Etüt ve kurs toplam 700 civarı öğrencisi var.Galiıba sadece Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü bilmiyor. Devlet kurumlarını göreve çağırıyorum.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş