DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Emeklilik Gözetim Merkezi başkanlığına Cemal Kişmir seçildi

Emeklilik Gözetim Merkezi başkanlığına Cemal Kişmir seçildi

7 Yıl Önce
2015-06-02 16:14:05
Emeklilik Gözetim Merkezi'nin (EGM) yönetim kurulu başkanlığına BNP Paribas Cardif Türkiye Üst Yöneticisi Cemal Kişmir seçildi.

EGM'nin 26 Mayıs'ta gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısında alınan kararla BNP Paribas Cardif Türkiye Üst Yöneticisi Cemal Kişmir yeni yönetim kurulu başkanı oldu.

Kişmir konuya ilişkin yazılı açıklamasında, EGM'nin yeni dönem yönetim kurulu başkanı olarak seçilmekten dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

Gerek sektörün büyümesi gerekse de Türkiye'deki tasarruf seviyesinin gelişimine katkıda bulunmak üzere önceki dönem başkanı Deniz Yurtseven'den bayrağı devralıp EGM olarak titizlikle çalışmalarına devam edeceklerini aktaran Kişmir, "Tüm emeklilik şirketlerimiz için verimli gelişmelerin yaşanacağı bir dönem olmasını diliyor, şahsıma gösterilen güven ve destekten dolayı Hazine Müsteşarlığı'na ve emeklilik şirketleri yöneticilerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Bireysel emeklilik sisteminin çatı kuruluşu olan ve 19 şirketin üye olduğu EGM'de, Kişmir iki yıl boyunca yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

peki kendisi kimin adamı?

kendisi de PKK'nın adamıdır.. ayrıca böyle diyerek islamcı yazarları töhmet altında bırakmıştır. tek tek kim olduğunu açıklamazsa vebali büyüktür. Ama pardon kendisi Allah'tan değil de PKK'dan korkar.. sorun yok, dağılın beyler..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş