DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İSTANBUL

20:18:00

İftar vakti

BURSA

20:15

04:03
20:15
SAHUR
İFTAR

ANKARA

19:59

03:49
19:59
SAHUR
İFTAR

SİVAS

19:42

03:34
19:42
SAHUR
İFTAR

ERZURUM

19:26

03:16
19:26
SAHUR
İFTAR

HAKKARİ

19:11

03:17
19:11
SAHUR
İFTAR

İSTANBUL

20:18:00

İftar vakti

ANKARA

19:59

03:49
SAHUR
19:59
İFTAR

ERZURUM

19:26

03:16
SAHUR
19:26
İFTAR

Kredisiz Ev ve Araba Almak İçin Yeni Çözüm

Ev ve araba sahibi olmak isteyen pek çok kişi birikiminin bulunmaması, ipotek göstermemesi veya kredi çekememesi nedeni ile bu hayallerini gerçeğe dönüştüremiyor. Yüksek fiyatları dolayısı ile ev ve araba alamayan kişilerin bu hayalleri artık Tasarruflu Ev ile gerçeğe dönüşüyor.

18.10.2020 17:15:37

Türkiye'nin en güvenilir ve en büyük sistemi sayesinde artık kredisiz ev satın almak mümkün hale dönüşüyor. Ev kredisi gibi yüksek faiz oranlarına ve zorlu geri ödeme koşullarına sahip olan kredileri kullanmak istemeyen kişiler için kredisiz ev ve araba sahibi olabilme imkanı Tasarrufla Ev ile sunulmaktadır.

Kredisiz Ev Almak

Günümüz Türkiye'sinde çok yoğun şekilde talep gören Tasarrufla Ev sistemi, ev sahibi olmak isteyen kişilerin, ev gereksinimlerinin karşılanmasında tasarrufa dayalı yöntemler sağlamaktadır. Bu yöntemler sayesinde de kredisiz ev sahibiolmak mümkün oluyor.

Orta ve dar gelirli kişiler başta olmak üzere herkesin çok uygun koşullarda ev sahibi olabilmelerine yardımcı oluyor. Kredi çekmek veya yüksek taksit tutarlarına onay vermek zorunda kalınmayan Tasarrufla Ev yöntemleri sayesinde yüksek faizler gibi belinizi bükecek geri ödemeler ile de muhatap olmuyorsunuz. Ev satın alırken, peşinat, kredi ve faiz gibi tüm zorlayıcı etkenleri devreden çıkartan Tasarrufla Ev, yüz binlerce ailenin ev sahibi olmasını sağlamıştır.

Kredisiz Araba Almak

Günümüzde araçlar, artık en temel ihtiyaçlardan birisi haline geldi. Ancak her geçen gün yükselen otomobil fiyatlarının yanı sıra yüksek banka araç kredisi faizleri nedeniyle özellikle orta ve dar gelirli kişiler için araç sahibi olmak hayal hale gelmiştir. Tasarrufla ev ile birlikte bu kişiler için bile araç sahibi olabilmek bir hayal olmaktan çıkarak, en hızlı şekilde gerçeğe dönüşüyor.

Kredisiz araba satın alma imkanı veren Tasarrufla Ev tarafından farklı kitlere yönelik olarak farklı çözümler sunuluyor. Bu şekilde bankaların aracın fiyatının tamamını karşılamayan ve üzerine bir de çok yüksek seviyelerde faizler uyguladığı araç kredileriyle boğuşmak zorunda kalmadan, uygun koşullarda ev sahibi olabilirsiniz. Hatta bankalar tarafından araç kredisi hizmetinin verilmemesi durumunda bile Tasarrufla Ev sistemi sayesinde araç sahibi olabilirsiniz.

https://www.tasarruflaev.com/

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan