DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İSTANBUL

20:16:00

İftar vakti

BURSA

20:13

04:06
20:13
SAHUR
İFTAR

ANKARA

19:58

03:52
19:58
SAHUR
İFTAR

SİVAS

19:40

03:37
19:40
SAHUR
İFTAR

ERZURUM

19:24

03:19
19:24
SAHUR
İFTAR

HAKKARİ

19:09

03:20
19:09
SAHUR
İFTAR

İSTANBUL

20:16:00

İftar vakti

ANKARA

19:58

03:52
SAHUR
19:58
İFTAR

ERZURUM

19:24

03:19
SAHUR
19:24
İFTAR

Birtep Evinizi Alıyor, Hızlı Bir Şekilde Satıyor!

Birtep çalışma politikası içerisinde hem alıcıların hem de satıcıların ortak bir payda içerisinde kar sağlamaları amaçlanmaktadır. Bu sayede hem satış yapmak isteyenlerin hem de faizsiz ev almak isteyenlerin kolaylıkla işlemlerini yapabilmeleri sağlanmaktadır.

18.10.2020 17:09:34

Ev alım satım işlemlerinde çözüm ortağı mantığıyla çalışmakta olan Birtep sayesinde bankalar tarafından alınmakta olan yüklü faizlerin yerine kolay ödemeler ve alternatif vade seçenekleri bulunmaktadır.

Ev almak için Birtep sistemlerinden destek almak isteyenlerin öncelikli olarak şirketimiz danışmanları ile görüşmeleri sağlanarak bütçe planlamaları yapılmakta ve gerekli yönlendirmeler ile ödeme planları oluşturulabilmektedir.

Birtep Çözüm Ortakları ile Tasarruflu İş Modeli

Birtep üzerinden sağlanmakta olan tasarruflu iş modeli sayesinde yatırımcıların ev almak isteyenlere uygun koşullarda ulaştırılması sağlanmaktadır. Ev satın alma işlemi, Birtep çözüm ortakları aracılığıyla sağlanan finansmanlar üzerinden yapılmaktadır.

Birtep çözüm ortakları genellikle emlak sektörü içerisinde çalışmakta olan kişilerden oluşurken, araç alım satım süreçlerinde ise bireysel satıcılar da çözüm ortağı olarak başvuruda bulunabilmektedir. Bu sayede yalnızca alım işlemleri de satış işlemleri de kolaylıkla tamamlanmaktadır.

Araç alım satımlarında birinci el ya da ikinci el gibi bir sınıflandırma bulunmadan kişilerin istedikleri araçları almaları bütçeler üzerinden sağlanabilmektedir. Alıcının ödeme yapabileceği şekiller belirlendikten sonra en uygun vade seçenekleri ile uygun olan aracın alım işlemleri yapılabilmektedir.

Faizsiz Peşinatsız İkinci El Araç Alım Satımı

İkinci el araç alımı yapmak isteyen Birtep alıcıları için, ev alım satımlarında olduğu gibi öncelikli olarak görüşmeler sağlanarak alınmak istenen araç bütçesine karar verilmektedir. Bunun akabinde araçların satış işlemleri için uygun ortaklar bulunarak gerekli finansman destekleri sağlanabilmektedir.

Birtep, yürütmekte olduğu bu işlemle toplumsal anlamda bir kalkınma sağlarken aynı zamanda tasarruflu ödeme kolaylıklarını da çözüm ortaklarına sunmuş olmaktadır. Bunun akabinde sektör içerisinde en kolay ve işlevsel alım satım süreçlerinin yapıldığı kaynak olarak tanımlanmaktadır.

İkinci el araç satışı yapmak isteyenlerin de alıcıların izlediği yolları takip ederek uzun süredir satamadığı aracını hızlı ve güvenilir bir biçimde satması sağlanabilmektedir. Bu şekilde piyasanın da canlandırılması, mağduriyetler yaşanmadan mümkün olmaktadır.

https://www.birtep.com/blog/ikinci-el-otomobil-fiyatlari-isyan-ettirdi/

https://www.birtep.com/blog/faizsiz-araba-nasil-alabilirim/

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan