DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İSTANBUL

20:18:00

İftar vakti

BURSA

20:15

04:03
20:15
SAHUR
İFTAR

ANKARA

19:59

03:49
19:59
SAHUR
İFTAR

SİVAS

19:42

03:34
19:42
SAHUR
İFTAR

ERZURUM

19:26

03:16
19:26
SAHUR
İFTAR

HAKKARİ

19:11

03:17
19:11
SAHUR
İFTAR

İSTANBUL

20:18:00

İftar vakti

ANKARA

19:59

03:49
SAHUR
19:59
İFTAR

ERZURUM

19:26

03:16
SAHUR
19:26
İFTAR

Araba Almak Kolayevim'le Çok Kolay!

Kolayevim kampanyaları sayesinde araba almak her gelir grubundan insan için mümkün kılınmaktadır. Sunulan tasarruf ve üye odaklı yöntemler, konforlu araçlara kavuşmanın önünü açar.

18.10.2020 17:01:23

Pek çok insan için zorunluluk kategorisinde değerlendirilen araba sahibi olmak, peşinat ödeme gibi zorluklardan Kolayevim sayesinde arındırılır. Araç sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sunularak düşük komisyon oranları ile araba satın alma fırsatları tanınır. 

Kolayevim ile Taksitli Araba Sahibi Olun

Taksitle araba alma modelleri üzerinden hizmet veren Kolayevim, sunduğu satın alma modelleri ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Araca karar verildikten sonra yapılması gereken, aylık olarak ödenecek taksit tutarlarının üye özelinde belirlenmesidir.

Sıra Tespitli veya Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi'nden yararlanmak ise başvuran kişinin tercihine bırakılmıştır. Sıra tespitinde noter huzurunda gerçekleştirilecek çekiliş doğrultusunda taksit tutarları ödenir ve araba sahibi olunur. Serbest planlı yöntemde ise artan veya sabit taksit seçeneklerinden yararlanma fırsatı sunulur. Yapılan ödeme seçimleri doğrultusunda araba sahibi olunacak tarih belirlenir.

Kolayevim araba almaseçenekleri değerlendirilirken peşinatlı, peşinatsız veya ara ödemeler yapmak katılımcının insiyatifinde olan bir durumdur. Teslim tarihi ve ödeme koşulları belirlenen sistem doğrultusunda farklılaşır. Düzenli bir geliri bulunanların ve 18 yaşını geçmiş olan herkesin avantajlı kampanyalardan yararlanarak araba sahibi olması Kolayevim ile mümkündür.

Kolayevim'den Kredisiz Araba Kampanyası

Kolayevim, avantajlı seçeneklerden yararlanma fırsatı ve kredisiz araba alma koşulları sunar. Banka kredilerinde olanın aksine uzayan vade süreleri veya faiz yükü yoktur. Daha avantajlı ve kısa sürede araba sahibi olmanızı sağlar.

Her ekonomik gelir grubuna yönelik olarak oluşturulan kampanyalar, kısıtlı bütçeye sahip olanlara dahi araç alma imkanısunar. Faizsiz ve kredisiz araba alma avantajından yararlanmak için bütçeye uygun planlama yapmak yeterli olmaktadır. Kolayevim ile tasarruf programlarından herhangi birisine dahil olarak rahat bir şekilde araç sahibi olunur.

Kolay araba almak veya ev sahibi olmak için banka prosedürlerinden kaynaklanan finansal karışıklık içerisinde yer almaya gerek kalmaz. Kolayevim sayesinde internet üzerinden araba başvurusu gerçekleştirebilir ve danışmanlar aracılığı ile bütün bilgiler ayrıntılı olarak alınır.

https://www.kolayevim.com/

https://www.kolayevim.com/faizsiz-araba-alma.php

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan