DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de

Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de

7 Yıl Önce
2015-06-03 18:35:18
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Bu ülkenin 50 bin vatandaşın öldüren, şehit eden, kanı ellerinde olan o kan emicilerden, bu topraklarda bir yerlerden aldıkları emirlerle 'HDP'ye oy verin' diyenlerin hesabı sorulacak" dedi.

Denizli'de esnaf ziyaretlerinin bulunmasının ardından Acıpayam ilçesinde Kapalı Pazaryeri'nde vatandaşlara hitap eden Zeybekci, hayata geçirdikleri yatırımlarla, Denizli'yi Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri haline getirdiklerini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Denizli mitinginde "13 yıldır ihmal edilmiş Denizli'yi, biz kurtaracağız" ifadesi kullandığını dile getiren Zeybekci, "Vah, vah, bu kadar mı vahim durum ya, sana burada hizmet destanları yazıldığını, 'Bu şehirde gördükleriniz tamamı, 12 yılda yapıldı, bunlar yaptı' diye hiç kimse söylemedi mi? Bence Kılıçdaroğlu'nu, adamları sevmiyor. Eğer böyle yerlerde liderine bu kadar basit hatalar yaptırırsan, sen genel başkanını sevmiyorsun demektir. 13 yıldan beri Denizli, hizmet destanları yazdı. Bunlar bunu niye bilmiyor? Bunların milletle alakası yok" diye konuştu.

Zeybekci, bir din görevlisinin, camide HDP'ye oy istediğini ifade ederek, şunları kaydetti:

"O kadar çok dehşetli ihanetin içindeler ki 'onları Allah ıslah etsin' diyorum ama onları, siz ıslah edecesiniz. Onlara haddini bildireceksiniz ve dersini siz vereceksiniz. Onlara, millet neymiş siz öğreteceksiniz. Onlara öyle bir öğreteceksiniz ki, ilelebet sizi unutamayacaklar. Bu kadar gözü dönmüş, bu kadar aklını kaybetmiş varsa Allah onu bildiği gibi etsin. Ama bazıları laf ediyor 'ya bizim çocuklar neden susuyor.' Eğer birisi ahlaksızca laf ediyorsa biz de susuyorsak, sessizliğimiz acizliğimiz değildir. Lafa bakarız laf mı diye, adama bakarız adam mı diye, ondan sonra muhatap oluruz.

"Bu ülkenin 50 bin vatandaşın öldüren, şehit eden, kanı ellerinde olan o kan emicilerden, bu topraklarda bir yerlerden aldıkları emirlerle 'HDP'ye oy verin' diyenlerin hesabı sorulacak. Biz susuyoruz ama çok bildiğimiz var. Suriye'ye giden MİT tırlarını durdurup içinde 'şu vardı, bu vardı' diye deşifre edenlerden, onları Türkiye'nin düşmanlarına pazarlayanlardan, o vatan hainlerinden bunların hesabı sorulacak. Türkiye, menfaati ne gerekiyorsa onu yapar. Bu millet, büyük millettir, bu milletin devleti de büyüktür, gereği ne ise hiç kimseye hesap vermeden yapar."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ebu ducane

niye sevindirici bir başlık atıyorsunuz anlamıyorum amerikanın sevgisi kalplerinizemi sirayet etti AMERİKADAN TALİBANA DARBE YAZARSINIZ TALİBANLA İLGİLİ HABERLERE TALİBAN AMERİKAN USTÜNE SALDIRDI İKİ AMERİKAN ASKERİ HAYATINIKAYBETTİ TALİBANDAN AMERİKAYA DARBE YAZMAYI ÖĞRENMELİSİNİZ YAZIK

Görüş Bildir Bizimle Paylaş