SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Egzoz emisyon ölçümü ertelendi mi? Tüm araç sahiplerini kapsıyor

Egzoz emisyon ölçümü ertelendi mi? Koronavirüs salgını ile mücadelede alınan tedbirlere her geçen gün yenileri ekleniyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, tüm araçlar için egzoz emisyon ölçümü süresinin ertelendiğini bildirdi. Peki egzoz emisyon ölçümü tüm araçlar için mi ertelendi? Açıklamaya göre egzoz emisyonu tüm araçlar için ertelendi. Daha önce 65 yaş üstü araç sahipleri için egzoz ölçümü ertelenmişti. Egzoz ölçümü ne zamana kadar ertelendi? İşte Bakanlık'tan yapılan egzoz açıklaması.

Egzoz emisyon ölçümü ertelendi mi? Tüm araç sahiplerini kapsıyor
7.4.2020 11:36:28

Egzoz emisyon ölçümü ertelendi mi? Koronavirüs salgını ile mücadelede alınan tedbirlere her geçen gün yenileri ekleniyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, tüm araçlar için egzoz emisyon ölçümü süresinin ertelendiğini bildirdi. Peki egzoz emisyon ölçümü tüm araçlar için mi ertelendi? Açıklamaya göre egzoz emisyonu tüm araçlar için ertelendi. Daha önce 65 yaş üstü araç sahipleri için egzoz ölçümü ertelenmişti. Egzoz ölçümü ne zamana kadar ertelendi. İşte Bakanlık'tan yapılan egzoz açıklaması.

EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ ERTELENDİ Mİ?

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Corona virüs tedbirleri kapsamında, egzoz gazı emisyon ölçüm süresi dolan vatandaşlarımız 3 ay içerisinde ölçüm yaptıramamaları halinde, bu süre sonundan itibaren 45 gün içerisinde emisyon ölçümlerini yaptırabilecek" açıklamasını yaptı.

DAHA ÖNCE 65 YAŞ ÜSTÜNE EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ ERTELENMİŞTİ

Duyuruyu Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Twitter hesabından yaptı: "Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın araçlarının egzoz emisyon ölçümlerini erteledik. Sokağa çıkma yasağı olan vatandaşlarımız, yasak kararı kaldırıldıktan sonraki 45 gün içinde araçlarının emisyonunu ölçtürebilecekler."

BAKAN KURUM'DAN AÇIKLAMA

egsoz_ölçümü_ertelendi_mi

ARAÇ MUAYENELERİ ERTELENDİ Mİ?

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 65 yaş üzeri ile kronik rahatsızlıkları nedeniyle sokağa çıkma yasağı bulunanların motorlu araç muayeneleri ertelendi.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR