SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Egzoz emisyon ölçümü ertelendi mi? Bakan Kurum'dan flaş açıklama

Egzoz emisyon ölçümü ertelendi mi? Koronavirüsle mücadele kapsamında vatandaşın evinde kalması için tedbirler bir bir hayata geçiriliyor. Bakan Kurum motorlu araçlara sahip 65 yaş üstü vatandaşları ilgilendiren önemli bir açıklamada bulundu. Peki Egzoz ölçümleri ertelendi mi? Bakan açıklamasında '65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın araçlarının egzoz emisyon ölçümlerini erteledik.' dedi. Peki egsos emisyonu ölçümü ne zamana kadar ertelendi. Egzoz muayenesi ertelendi mi?

Egzoz emisyon ölçümü ertelendi mi? Bakan Kurum'dan flaş açıklama
1.4.2020 11:54:00

Egzoz emisyon ölçümü ertelendi mi? Koronavirüsle mücadele kapsamında vatandaşın evinde kalması için tedbirler bir bir hayata geçiriliyor. Bakan Kurum motorlu araçlara sahip 65 yaş üstü vatandaşları ilgilendiren önemli bir açıklamada bulundu. Peki Egzoz ölçümleri ertelendi mi? Bakan açıklamasında "65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın araçlarının egzoz emisyon ölçümlerini erteledik." dedi. Peki egsos emisyonu ölçümü ne zamana kadar ertelendi. Egzoz muayenesi ertelendi mi?

EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜMÜ ERTELENDİ Mİ?

Duyuruyu Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Twitter hesabından yaptı: "Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın araçlarının egzoz emisyon ölçümlerini erteledik. Sokağa çıkma yasağı olan vatandaşlarımız, yasak kararı kaldırıldıktan sonraki 45 gün içinde araçlarının emisyonunu ölçtürebilecekler."

BAKAN KURUM'DAN AÇIKLAMA

egsoz_ölçümü_ertelendi_mi

ARAÇ MUAYENELERİ ERTELENDİ Mİ?

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 65 yaş üzeri ile kronik rahatsızlıkları nedeniyle sokağa çıkma yasağı bulunanların motorlu araç muayeneleri ertelendi.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR