'Eğit donat küçük gruplarla başladı'

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, 'Eğit donat başladı diyebiliriz küçük gruplarla. Eğit donatı yapacak hem Türk hem Amerikalı personel yerini aldı' dedi.

26.05.2015 17:22:47

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Suriyeli muhaliflere yönelik eğit-donat programına ilişkin, "Eğit donat başladı diyebiliriz küçük gruplarla. Tüm altyapı oluşturuldu gerekli techizat kuruldu. Eğit donatı yapacak hem Türk hem Amerikalı personel yerini aldı. Eğitilip donatılacak insanların seçim sürecini de Türkiye ve ABD birlikte yürüyütüyor" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

dindar bir kürd

pyd karsitligi bir kin ve nefret kusuluyor. Bu tahamulsuzlugun yoneldigi gercek ise Kurt dusmanligidir. Isidin onca vahsetini destekliyorsunuz ama karsesimiz dediginiz Kurtlere kalleslik ve ihanet ediyorsunuz. peki biz Kurtler sizi nasil musluman olarak kabul edecehiz bunu da dusundunuz mu. Abd nin ortadogudaki jandarmasi siz degil misiniz. Abd nin kobralari tanklari ve toplariyla yillarca pkk yla savastiniz. Israille olan ticaretinizin trilyonlari buluyor. Abd nin kulu ve kolesi olan sizler misiniz yoksa Kürtler mi. Abd Kobanide Kurtlere yardim etmeseydi isid Kobaniyi cehenneme cevirmisti.