DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ege Seramik, Türkiye'nin en değerli 100 markası arasında

Ege Seramik, Türkiye'nin en değerli 100 markası arasında

16.06.2015 21:29:25
Ege Seramik, Brand Finance'ın yaptığı araştırma sonuçlarına göre, Türkiye'nin en değerli 100 markası arasında yer aldı.

Ege Seramik'ten yapılan açıklamaya göre, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'ın yaptığı Türkiye'nin en değerli 100 markası araştırmasının sonuçları açıklandı. 2015 yılı araştırma sonucuna göre, Ege Seramik Türkiye'nin en değerli 100 markası arasında yerini aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İbrahim Polat Holding Üst Yöneticisi (CEO) ve Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Baran Demir, Brand Finance'in yaptığı araştırmanın Ege Seramik tarafından son yıllarda gerçekleştirilen yatırımların ve istikrarlı büyümenin olumlu sonuçlarını teyit ettiğini belirtti.

Ege Seramik'in kaliteli mal ve hizmet yoluyla müşteri memnuniyeti oluştururken, tedarikçi ve ortaklarına da adil ve tatminkar faydalar sağlayarak uzun süreli birliktelikler yarattığını aktaran Demir, "Bundan sonra da marka değerimizi listenin daha yüksek basamaklarına çıkarmak için çabalarımız artarak devam edecektir. Bu başarıda emeği geçen sermayedarlarımıza, çalışanlarımıza ve müşterilerimize şükranlarımı sunuyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan