DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ege için meteorolojik uyarı

Ege için meteorolojik uyarı

18.06.2015 15:22:05
Batı Ege genelinde gece yarısından itibaren gök gürültülü sağanak etkili olacak, yer yer fırtına ve lokal dolu yağışı görülebilecek.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğünün açıklamasına göre, bölgede bugün ve yarın Orta Akdeniz üzerinden gelen serin ve yağışlı hava etkili olacak.

Buna bağlı olarak bugün Çanakkale ve Balıkesir il geneli ile İzmir ve Manisa'nın merkezi dahil olmak üzere, kuzey ilçelerinde görülecek gök gürültülü sağanak yağışların, Çanakkale'nin doğusu ile Balıkesir'de kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

Yarın ise bölge genelinin günün ilk saatlerinden itibaren gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği ve yağışların lokal olarak kuvvetli olacağı öngörülüyor.

Yağış esnasında kuvvetli rüzgar ve fırtına ile lokal dolu yağışı da görülebileceğinden, vatandaşlar ve ilgililerin meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım ve benzeri olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları çağrısında bulunuldu.

Yağışlı hava kütlesinin yarın akşam saatlerinden itibaren etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Aslan Aslanoğlu

AKP, milletin 13 yıllık kesintisiz desteğini birilerine kanarak, milletin iradesini kandırılarak heba etti. Ayrıca yaptıklarının içtimai hayattaki karşılığına bakılırsa ayrışmaya giden bir Türkiye bıraktığı için de Türkiye'ye ihanet ettiği sonucu çıkarılabilir. 13 yıllık ambargo karşılığında kimseyle ittifak kurmaya yanaşmayan Tayyip Erdoğan mantığı RP'den ayrılırken ne amaçla ayrıldığını ifade edercesine karşımızda duruyor. Ağzı parayla çalışan dilbazları dut yemiş bülbüle çevirecek cevapları millet duymasın, bu milleti nasıl özünden, dininden ayırırım amacı güttüğünü gayet net gördük.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan