DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Edremit EMİTT'te tanıtılacak

Kuzey Ege'nin en önemli turizm merkezlerinden olan Edremit ilçesi 26-29 Ocak 2017 tarihinde düzenlenecek 21. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT) tanıtılacak.

5 Yıl Önce
2017-01-25 16:02:39
Kuzey Ege'nin en önemli turizm merkezlerinden olan Edremit ilçesi 26-29 Ocak 2017 tarihinde düzenlenecek 21. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT) tanıtılacak.

Edremit ilçesi 26-29 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar Merkezi'nde düzenlenecek 21. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMİTT) yer alacak. Edremit Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, Edremit Ticaret Odası, Ticaret Borsası tarafından birlikte hazırlanan stantta ilçenin tanıtımı yapılacak. Edremit heyeti, Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi'nin 3 numaralı salonunun C-371 numaralı standında ziyaretçilerine ağırlayacak. Fuar öncesi tanıtım ürünleri dağıtılacak. Turizm profesyonellerine, seyahat acenteleri ve tur operatörleri başta olmak üzere bütün konuklara Kazdağları'nın yemyeşil doğası ile Ege'nin masmavi sularının buluştuğu Edremit'in tanıtımı yapılacak. Edremit standında ilçenin doğal güzelliklerinden Kazdağları'na, termal kaynaklarından mavi bayraklı plajlarına, tarihi Antandros kentinden Roma'ya gidip İtalya'yı kuran Aeneas'a, dünyaca ünlü zeytin ve zeytinyağlarına kadar zenginlikler anlatılacak. Ayrıca turizm işletmecileri tarafından tesis ve işletmeler ile tanıtıcı bilgiler verilecek. Edremit'in diğer tanıtım faaliyetlerinde soğuk heykeller de görev yapacak.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, EMİTT Fuarı'nda Edremit'i en iyi şekilde tanıtabilmek için hazırlıkların tamamlandığını ifade ederek, "İlçemizin turizm alanında eski ününe kavuşabilmesi için çalışmalarımız sürüyor. EMİTT Fuarı'nda ilçemizi başarı ile tanıtacağımıza inanıyorum. İlçemizin turizmde hak ettiği noktaya gelebilmesi için yurt içi ve yurtdışı tanıtım faaliyetlerine devam edeceğiz" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş