SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜREMLAKEĞİTİMFOTOVİDEO

Edirne'de ödüllü satranç turnuvası

Edirne Selimiye Camii Külliyesi’nin UNESCO Dünya Mirası olduğuna dair farkındalık oluşturmak için, Edirne Belediye Başkanlığı 5. Geleneksel Ödüllü Satranç Turnuvası düzenleyecek.

Edirne'de ödüllü satranç turnuvası
11.10.2017 00:21:23

Edirne Selimiye Camii Külliyesi'nin UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde olduğuna dair farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında 14-15 Ekim 2017 tarihlerinde ETSO Meriç Konferans Salonu'nda ‘UNESCO Dünya Mirası Edirne Selimiye Camii Külliyesi, 5. Geleneksel Ödüllü Satranç Turnuvası' gerçekleştirilecek.

SON BAŞVURU 12 EKİM'DE

3 kategoride gerçekleştirilecek olan satranç turnuvasına son başvuru tarihi 12 Ekim Perşembe günü olarak belirlendi. Her kategorinin 64 sporcu ile sınırlı olduğu yarışmada katılmak isteyenler başvurularını web üzerinden yapabilir.

İLK 5'E ÖDÜL

Satranç turnuvasındaki ödüller ise şu şekilde belirlendi, “Her üç kategorinin de 1.'sine tam altın, 2.'sine yarım altın, 3.'süne çeyrek altın, 4.'süne ve 5.'sine 1 gram altı ve yine En İyi Edirne Lisans İli Sporcusu ile En iyi Edirne Lisans İli Bayan Sporcusunu 1 gram altın.”


    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR