DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Eczacıbaşı VitrA'da transfer

Eczacıbaşı VitrA'da transfer

7 Yıl Önce
2015-06-04 11:28:57
Bayanlar Voleybol 1. Ligi takımlarından Eczacıbaşı VitrA, Jordan Larson'un ardından bir diğer ABD'li oyuncu Molly Kreklow'u transfer etti.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, geçen sezon Almanya ligi şampiyonu Dresdner SC takımında oynayan 1992 doğumlu ABD'li pasör Kreklow ile sözleşme imzalandı.

Eczacıbaşı VitrA'nın menajeri Nalan Ural, "ABD Milli Takımı'nın 2011'den bu yana kadrosunda yer alan Molly'nin, Avrupa'da bir yıllık deneyimi var. Molly'nin takımımızla iyi uyum sağlayıp, başarılı bir grafik sergileyeceğine inanıyoruz" ifadesini kullandı.

Yeni transfer Kreklow ise Avrupa'daki ikinci deneyimini Almanya'dan sonra Avrupa ve dünya şampiyonu Eczacıbaşı VitrA'da yaşayacağı için mutlu olduğunu belirtti.

Eczacıbaşı VitrA'nın Türkiye dışında da çok iyi bilinen bir kulüp olduğuna dikkati çeken 1,83 metre boyundaki ABD'li pasör, şunları kaydetti:

"Yaklaşık yarım asırdır sporun ve voleybolun içinde. Aynı zamanda dünyanın en iyi oyuncularının kadrosunda yer almak için tercih ettiği başarılı bir kulüp. 2015'te dünya ve Avrupa şampiyonu olarak fazlasıyla dikkat çeken Eczacıbaşı VitrA'nın kadrosunda yer alacağım için büyük gurur yaşıyorum. Türkiye'nin ve Eczacıbaşı VitrA'nın benim için çok önemli ve iz bırakan bir deneyim olacağına inanıyorum. Yeni sezonda yeni başarılar için hep birlikte çalışacağız."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

emre

Arapça mealli bir kuran mı basmış....

Görüş Bildir Bizimle Paylaş