DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Ebru Torun Bilik'in öldürülmesi davasında karar

Ebru Torun Bilik'in öldürülmesi davasında karar

7 Yıl Önce
2015-06-04 18:18:08
Ümraniye'de, kardeşinin karısı Ebru Torun Bilik'i bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Servet Bilik, müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanık Bilik ile tarafların avukatları katıldı. Güvenlik gerekçesiyle kapalı yapılan duruşmaya, izleyiciler ve basın mensupları alınmadı.

Ebru Torun Bilik'in ailesinin avukatı Özlem Hayalioğlu, sanığın "canavarca hisle eziyet çektirerek adam öldürme" suçundan cezalandırılmasını istediklerini söyledi.

Son sözü sorulan sanık Servet Bilik de önceki savunmalarını tekrar ettiğini belirterek, pişman olduğunu söyledi.

Mahkeme heyeti, sanık Servet Bilik'i "kasten öldürme" suçundan müebbet hapis cezasına çarptırdı.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede, Ümraniye'de, 17 Kasım 2013'te kardeşinin eşi Ebru Torun Bilik'i öldürdüğü gerekçesiyle sanık Servet Bilik hakkında "kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenmişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Cemil AYDIN

Lebbeyk Ya Hüseyn Lebbeyk ya Ali... Emperyalizmin bekası için Lebbeyk... İddia ediyorum İran Emmperyalist fitnesi İsrailden daha tehlikelidir.İsrail mertçe açık açık ben sizin dişmanınızım diye savaşıyor müslümanlarla ancak iran sözde İslam adına antiemperyalist olduğuu ve İsraili haritadan sileceği mavalını yıllarca bu afyonlanmış beyin lere türlü Takiyyelerle uyuttu.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş