DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Düğün gecesini ölüm gecesine dönüştürdüler'

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, 'İnsanlıktan hiçbir nasibini almamış varlıklar, bir düğün gecesini ölüm gecesine dönüştürmüşlerdir' dedi.

21.08.2016 15:17:18

Milletin birliğine ve dirliğine dikkat çeken Prof. Dr. Görmez, "Faili kim olursa olsun, işgal denemeleri, dehşet ve vahşet girişimleri ve yaşanan katliamlar bu aziz milletin varlığını, birliğini ve dirliğini yok edemeyecektir. Bilinmelidir ki bu topraklarda özgürlüğümüzü ve bağımsızlığımızı aziz ve mübarek şehitlerimizin kanına borçluyuz"ifadelerini kaydetti.

"HER ŞEHİT BU AZİZ MİLLETİ ÖLÜMSÜZLEŞTİRİR'' 

Hain saldırıda şehit olan vatandaşlara rahmet dileyen Prof. Dr. Görmez, şehitliğin bu millet için önemine dikkat çekti. Prof. Dr. Görmez, "Şehitler ölmez ve masum olan her şehit bu aziz milleti ölümsüzleştirir. Her gazi bu milletin direncine şehadet eder. Milletimize vahşetle yöneltilen her katliam sadece katiller güruhuna yönelecek ilahi gazap ve lanetin artmasına vesile olur. Şehit olan masum vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Başta gazi şehrimiz olmak üzere tüm milletimize başsağlığı diliyorum" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş