DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Netflix’in en çok izlenen filmi Red Notice’nin konusu ne?

Dijital yayın platformu olan Netflix dizi ve filmleriyle gündem konusu olmaya devam ediyor. Netflix yapımı Red Notice filmi, kendi yayın tarihinin rekorunu kırarak yeni bir başarıya imza attı. Peki, Red Notice’in konusu ne? Red Notice’in oyuncuları kimler? Red Notice’in izlenme saati kaç?

2 Ay Önce
2021-12-02 13:32:12

Yaptığı dizi ve filmlerle gündemden düşmeyen Netflix'in yeni filmi Red Notice,328.8 milyon saatle Nexflix platformunun en çok izlenen filmi oldu. Red Notice, Sandra Bullock'un oynadığı “Bird Box” filminin 4 haftalık izlenme saatine sadece 18 günde ulaştı. Peki, Red Notice filminin konusu ne? Red Notice'in oyuncuları kimler? Red Notice neden bu kadar izlenildi? İşte merak edilen haberin devamı…

Red Notice filminin konusu ne?

DC Comics filmlerinde canlandırdığı Wonder Woman ile tanınan Gal Gadot (Fil),Interpol tarafından çıkarılan kırmızı bültenle aranan dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızıdır. Bu durum FBI'ın en iyi profil uzmanı John Hartley'yi (Dwayne Johnson) harekete geçirir. Küresel boyutta bir operasyona girişen özel ajan John Hartley, sanat eseri hırsızı Fil'i yakalamak için dünyanın en başarılı sanat eseri hırsızı olan Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile iş birliği yapmak zorunda kaldığı büyük bir soygunun ortasına düşer. Dünyanın dört bir yanındaki ıssız hapishanelere ve vahşi ormanlara uzanan adrenalin yüklü bir maceraya dahil olan üçlü, çok istemeseler de zaman zaman birbirlerinden destek almak zorunda kalır.

vc

Red Notice'in oyuncuları kimlerden oluşuyor?

Dwayne Johnson

Ryan Reynolds

Gal Gadot

Ritu Arya

Chris Diamantopoulos

Red Notice neden bu kadar izlenildi?

Red Notice filmi çok izlenmesine rağmen eleştirmenler tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Filmin bu kadar beğenilmesinin ve izlenme saatinin yüksek olması ise filmin konusunun ilginç olduğuna değil oyun kadrosuna bağlanıyor. Dwayne Johnson Hızlı ve Öfkeli gibi aksiyon filmlerinden tanınan bir aktör, Reynolds ve Gadot, Deadpool ve Wonder Woman gibi performanslarıyla iyi biliniyor. .

SON VİDEOLAR

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş