DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Konuşanlar Zeynep kimdir? Konuşanlar Zeynep Gümüş Instagram hesabı

Konuşanlar Zeynep kimdir? Acun Ilıcalı'nın ücretli içerik platformu Exxen'de yayınlanan Konuşanlar'ın 2. sezonun 18. bölümünde Zeynep Gümüş, Ali, Sencer, Seyhan ve Fatoş Teyze konuşanlar olarak yer aldı. Konuşanlar 18. bölümü izleyenler de Konuşanlar Zeynep kimdir sorusunu sormaya başladı. Konuşanlar Konuşanlar Zeynep Gümüş Instagram hesabı nedir? Konuşanlar Zeynep fotoğrafları ve instagram hesabı haberimizin detayında...

28.04.2021 17:14:31

Konuşanlar Zeynep kimdir? Acun Ilıcalı'nın ücretli içerik platformu Exxen'de yayınlanan Konuşanlar'ın 2. sezonun 18. bölümünde Zeynep Gümüş, Ali, Sencer, Seyhan ve Fatoş Teyze konuşanlar olarak yer aldı. Konuşanlar 18. bölümü izleyenler de Konuşanlar Zeynep kimdir sorusunu sormaya başladı. Konuşanlar Konuşanlar Zeynep Gümüş Instagram hesabı nedir? 

İlk olarak YouTube kanalında yayınlanamaya başlanan ve gördüğü ilgi sonrası milyonlarca abone sayısına ulaşan Konuşanlar programı Acun Ilıcalı'nın sahini olduğu paralı içerik platforumu Exxen'e transfer oldu. Exxen'in en çok izlenen yapımları arasında yer alan Konuşanlar'ın 2. sezon 18. bölümünde konuaşan olarak programa dahil olanlar yine izleyenleri güldürdü. Konuşanlar 2. sezonun 18. bölümnü izleyenler de konuşan olarak programa katılan Zeynep Gümüş'ü merak etmeye başladı.

Konuşanlar Zeynep kimdir?

Konuşanlar programının 2. sezon 18. bölümünde konuşan olarak katılan Zeynep izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Konuşanlar Zeynep kimdir? Konuşanlar Zeynep'in Kocaeli'de yaşadığı iddia edildi. Zeynep Gümüş Konuşanlar'ın 18. bölümüne konuşan olarak katılmıştır. 

Konuşanlar Zeynep Gümüş Instagram hesabı

Konuşanlar Zeynep Gümüş Instagram hesabı izleyiciler tarafından araştırılmaya başlaandı. Peki Konuşanlar Zeynep Gümüş Instagram hesabı nedir? Konuşanlar Zeynep'in Instagram hesabı @zeyyynos profilinden ulaşabilirsiniz.

Konuşanlar Cansu kimdir?

Konuşanlar Demet kimdir?

Konuşanlar nedir?

Hasan Can Kaya Ocak 2020'de ilk kişisel projesi olan 'Konuşanlar Talk Show' çekimlerine başladı. 12 Mayıs 2020'de Youtube'da sıfır abone ile ilk bölümü yayınlanan program, kısa sürede büyük ilgi gördü ve henüz üçüncü ayında toplamda 10 milyon izlenmeyi aştı. 'Konuşanlar' programının ilk bölümlerinin maliyetini, seyirciler tarafından gönüllü olarak karşılandı. Teknik ekipteki arkadaşları ya ücret almadan, ya da sektörde kazandıkları ücretin çok aşağısında çekimleri gerçekleştirdi.

Exxen nedir?

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın hayatına başlayan bir dijital içerik platformudur.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş