DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Aygün Aydın mesleği ne? Aygün Aydın ne iş yapıyor?

Show Tv ekranlarında yayınlanan sözde moda programı Bu Tarz Benim yarışmasında ünlenen ve Hakan Sabancı ile yaşadığı olaylar ile gündeme gelen Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile tanıştığı dönemden bu yana kazandığı parayı 628 bin TL olarak açıkladı. İnsanlar da bu açıklamadan sonra Aygün Aydın mesleği ne? Aygün Aydın ne iş yapıyor gibi soruları sormaya başladı. Peki Aygün Aydın kimdir? Aygün Aydın mesleği ne?

30.04.2021 19:01:25

Show Tv ekranlarında yayınlanan sözde moda programı Bu Tarz Benim yarışmasında ünlenen ve Hakan Sabancı ile yaşadığı olaylar ile gündeme gelen Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile tanıştığı dönemden bu yana kazandığı parayı  628 bin TL olarak açıkladı. İnsanlar da bu açıklamadan sonra Aygün Aydın mesleği ne? Aygün Aydın ne iş yapıyor gibi soruları sormaya başladı. Peki Aygün Aydın kimdir? Aygün Aydın mesleği ne?

Bu Tarz Benim adlı yarışma programına katılarak ünlenen ve daha sonrasında sosyal medyada Hakan Sabancı ile mesajlarını ifşa eden Aygün Aydın'dan flaş bir açıklama daha geldi. Aygün Aydın sosyal medya paylaşımı ile yine bir kez daha gündem oldu. Aygün Aydın'dan herkesi şaşırtan bir açıklama geldi. Aydın Hakan Sabancı ile sevgiliyken kazandığı parayı sosyal medyadan paylaştı. Aygün Aydın açıklamasında "628 bin TL gelir elde ettim" dedi. İnsanlar da Aygün Aydın mesleği ne? Aygün Aydın ne iş yapıyor gibi sorular sormaya başladı.

Aygün Aydın ne iş yapıyor?

Aydın, Instagram üzerinden paylaştığı veda mesajında, "Seninle tanışmamın yarattığı kaosla birlikte 81 ilden gelen maillerden sadece 1 haftada 6 bin 825 CV'yi okuyabildim ve bunlardan 4 bin 313 kişiye bu pandemi sürecinde istihdam sağladım. 324 iş birliği teklifinden şimdilik 157 tanesiyle anlaşarak 628 bin TL gelir elde ettim ve bu tutarla ailesinin maddi imkânı olmadığı için kitap alamayan 3 bin 140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum. Birçok insanın hayatına daha da dokunmaya devam edeceğim çünkü daha okumam gereken binlerce e-posta var. Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım. Ben tanışıklığımızdan alabileceğim en yüksek ruhsal verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım. Bence artık birbirimizin hayatındaki görev burada son bulmakta. Yaşamında mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ömür boyu fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin ne kadar kıymetli olduğunu sen de tadabilecek kadar olgunlaşırsın. Bir daha tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşça kal."

Aygün Aydın mesleği ne? 

1995 yılında İstanbul'da doğan Aygün Aydın Show Tv'de yayınlanan moda programı ile ünlendi. Aygün Aydın Beykent Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı bölümü okumaktadır. Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli'nin “Şeker” klibinde oynamıştır. Aygün Aydın oyunculuk ve müzik eğitimi almıştır. Son olarak Bay Yanlış dizisinde Şebnem karakterine hayat vermiştir. 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş