DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Diyarbakır'da otobüslerde ücretsiz internet hizmeti

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesince, 25 belediye otobüsünde ücretsiz internet hizmeti başlatıldı.

5 Yıl Önce
2017-02-10 13:39:26

AA'nın haberine göre, Kanun hükmünde kararname gereği Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevlendirilen Cumali Atilla'nın vatandaşları belediye hizmeti ile buluşturmak için başlattığı çalışmalar sürüyor.

Bu kapsamda konforlu ve kaliteli ulaşım hizmeti sunmak amacıyla belediyenin araç filosu genişletilirken, toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların seyahatleri süresince cep telefonu tablet ve bilgisayarları için "kablosuz bağlantı alanı" hizmeti sunuldu.

Türk Telekom ile altyapı çalışmalarını ocak ayında tamamlayan belediyenin, Dicle Üniversitesi (DÜ) hattındaki 25 otobüste test amacıyla başlattığı çalışmanın kent genelindeki tüm toplu taşıma araçlarında uygulanması için çalışmalar sürüyor.

Belediye, ücretsiz internet hizmetinin yanı sıra 10 toplu taşıma aracına mobil şarj ünitesi kurdu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

bingöl

hizmet mi? diyarbakır sokaklarına gelin bakın ne değişmiş herşey hatta daha kötü her yer çamur olmuş dedik kayyum gelse değişiklik olur aynı tas aynı hamam bingöl akp belediyesi var ne değişti bingöl her yağmurda sokaklar taşınan sular zemin katllarrı basıyor.bingöl su bölgesi kent merkezde su sorulu yıllardı bitmedi.

Hüseyin

Helal olsun cuma beyDiyarbakır hizmet gör hizmet

Görüş Bildir Bizimle Paylaş