SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

DİŞSİAD'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek

Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği bu yıla ait tüm gelirlerini 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışlayacak

DİŞSİAD'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek
3.4.2020 11:58:25
Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD), bu yıla ait tüm gelirlerini Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiye'm" Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışlayacak.

DİŞSİAD'dan yapılan açıklamada, iş dünyasının, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" Milli Dayanışma Kampanyası'na destek olmaya devam ettiği ve derneğin Milli Dayanışma Kampanyası'na bu yıla ait tüm gelirleri ile katılma kararı aldığı belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen DİŞSİAD Başkanı Erkan Uçar, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" Milli Dayanışma Kampanyası'na imkanları ölçüsünde destek olmayı dernek olarak Türkiye'ye bir borç bildiklerini ve Sağlık Bakanlığı kararlarına göre çalışmaya ve hekimlere hizmete devam edeceklerini ifade etti.

Uçar, Türk Diş Hekimleri Birliği ile iletişim ve dayanışma içerisinde ürün ve hizmet teminine katkı vermeyi sürdürdüklerini aktararak, "Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) kapsamında belirlenen yeni çalışma koşullarımız dahilinde özellikle istihdamı koruma noktasında paydaşlarımızla etkileşim halindeyiz. Tıbbi cihaz sektörü olarak milli mücadelede ön saflarda yer almaya devam edeceğiz." değerlendirmesini yaptı.

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR