DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, KKTC'de

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, KKTC'de

26.05.2015 15:46:32
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile görüştü.

Günübirlik resmi temaslar için KKTC'de bulunan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ilk olarak Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile bir araya geldi.

Görüşmede, KKTC İçişleri Bakanı Teberrüken Uluçay, Cumhurbaşkanlığı Müsteşarı Gürdal Hüdaoğlu, Türkiye'nin Lefkoşa Büyükelçisi Halil İbrahim Akça, Kıbrıs Türk tarafının müzakerecisi Özdil Nami ve yetkililer hazır bulundu.

Çavuşoğlu ve Akıncı heyetler arası çalışma yemeğinin ardından ortak basın toplantısı düzenleyecek.

Çavuşoğlu son olarak KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu ile de bir araya gelecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

muzaffer

Turkiyede ki cemaat ve tarikatlerin cogu irkci emperyalizm siyonizm tarafindan ortaya cikarilmis sey(tanlarin)h lerin gudumundeler. İslam vahdet dinidir ama bu herifler bir iftar dahi bir araya gelmezler, hicbirisi cemaatine namazlarini camide kilmalarini emretmez. Buda iddiamin en buyuk delilidir. İslami dogru ogretmezler uctularla kactilarla insanlari kendilerine kole yaparlar. Yarin Allah korusun ulkemiz bir isgale ugrasa bu sey(tan)hler muridlerine bu gece ruyamda peygamberimizi gordum isgale direnmememizi emretti deseler halimiz irakta kiler gibi olur cunku orada da aynisi oldu.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş