DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Devlet Bahçeli'den Baykal'a: Halt ettin

Twitter'dan açıklama yapan Bahçeli, Deniz Baykal'ın skandal peygamber açıklaması için 'halt ettin' dedi.

5 Yıl Önce
2017-03-17 20:11:49

MHP lideri Devlet Bahçeli, Twitter'dan gündemle ilgili açıklamalar yaptı.

"BAYKAL HALT EDİYOR, GÜNAHA GİRİYOR"

Deniz Baykal'ın skandal peygamber açıklamasına değinen Bahçeli, "Dili bozulmuş birisi, “beşer şaşar, böyle bir yetkiyi Peygambere versen bozar diyebiliyor”, elbette halt ediyor, günaha giriyor." dedi.

Bahçeli'nin tweeti şöyle:

"Dilin kemiği yok derler,doğrudur;ama kemiksiz de olsa vurdu mu yatırır. Dil gönülden beslenmedikçe dirlik getirmez,getirse de dengeli olmaz. Büyük düşünürümüz Yusuf Has Hacib; gözünü kollarsan gönül dilemez. Gönül dilemezse hiçbir şeye tutsak olmaz, diyor, ne güzel söylüyor. Mevlana, garez gelince hüner kaybolur,yüzlerce perde iner gönülden göze derken,eksik bırakıyor.Garez olunca dil de yanılır, yanlışa çakılır. Dili bozulmuş birisi, “beşer şaşar, böyle bir yetkiyi Peygambere versen bozar diyebiliyor”, elbette halt ediyor, günaha giriyor. 16 Nisan Referandumundan dolayı uykuları kaçanlar ille de kulp bulacaklar ya, ama hesapları ters tepiyor, Allah ayaklarını dolaştırıyor."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (2)

selam

kınayı yanlış yakmış...bayram çoktan geçti...

kenan onur

chp güruhuna FETÖ DANIŞMANLIK YAPIYOR. ama BAYKAL ın PEYGAMBER BİLGİSİNİN SIFIR olduğu ortada. PEYGAMBERLERİN SÖYLEDİĞİDE YAPTIĞIDA ALLAH IN GARANTİSİNDEDİR. hangisi ŞAŞMIŞ ey BAYKAL? siz bu BİLGİ İLE Mİ ÜLKEYİ YÖNETECEKSİNİZ.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş