DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Denizli'de dikkatsiz sürücü az kalsın faciaya neden oluyordu

Denizli-İzmir karayolunda, inşaatı devam eden üst geçidin beton direklerine takılan otobüs direklerin yıkılmasına neden oldu. Tek şerit verilen yolu direklerin kapatması nedeniyle uzun kuyruklar oluştururken, trafik ekipleri güvenlik amacıyla gidiş-geliş yönünü kapattı.

5 Yıl Önce
2017-08-05 09:05:17

İddiaya göre 22:30 sırlarında plakası alınamayan bir yolcu otobüsünün üst kısmı köprü üst direklerine çarptı. Çarpma sonucu köprü inşaatından düşen direkler, Denizli-İzmir yolunu kapattı. Plakası alınamayan otobüs olay yerinden kaçarken, otobüsten kopan parçalar ise direklerin altından kaldı. Otobüsün arkasından herhangi bir aracın olmaması ve köprüden kopan direklerin otobüsün üzerine düşmemesi ise olası bir faciayı engelledi. Yolda uzun kuyruklar oluştu, olayın haber verilmesi üzerine trafik ekipleri sevk edildi. Trafik polis ekipleri, trafik akışını tali yollar ile vermeye başladı.

Vinç yardımı ile yolun açılması için yüklenici firma çalışmalara başlarken, yolun iki şeridinin de trafiğe kapatıldığı ve yolun sabaha kadar kapalı kalabileceği bildirildi.


Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş