DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Denizli Basket Kulübü'nde istifa

Denizli Basket Kulübü'nde istifa

18.06.2015 14:40:52
Türkiye Basketbol 2. Ligi takımlarından Denizli Basket Kulübü'nün asbaşkanı Burç Çiçek, yönetimin kurulunun istifa ettiğini söyledi.

Çiçek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın sezon boyunca güzel oyun sergilediğini, taraftarlarının tüm maçlarda tribünleri doldurarak takıma destek olduğunu belirtti.

Denizli Basket Kulübü olarak Türkiye Basketbol Ligi'ne çıkamadıkları için üzüntü duyduklarını ifade eden Çiçek, şunları kaydetti:

"Lige çıkamadık ama normal sezonu lider bitirdik. Yeni sezonda ikinci ligde mücadele edebilmemiz için sponsor anlaşmalarında umduğumuzu bulamadık. Şehirden hiç kimse takımımıza destek olmak istemiyor. Takıma destek gelmeyince, transfer yapamıyoruz. Sponsor bulunmazsa elde edilen bu başarı çöpe gidecek. Dolayısıyla da kente yakışır bir takım kuramamanın üzüntüsü içinde yönetimi bıraktığımızı, istifa ettiğimizi paylaşıyoruz."

Sinpaş Denizli Basket, Türkiye Basketbol 2. Ligi play-off yarı final dördüncü maçında TÜYAP Büyükçekmece'ye yenilerek seriyi kaybetmiş ve üst lige çıkamamıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Cemal Durra

İçkinin içine zemzem katmakla o içki helal olmaz ama o zemzem haram olur.AKP önce Irak, Libya, Afganistan ve Suriye'de yapılan katliamlara verdiği destek, AB uyum yasaları diye çıkardığı melanet yasalar, kişisel zevk ve sefa için yapılan köşk,villa, saraylar ve aralarındaki hırsız, yolsuz ve arsızlara hesap soramadığı için ülke ve dünya müslümanlarından özür dilesin, Laik liberal kapitalist sistem dayatmasından vaz geçsin, tevbe edip Allah'a dönsün. Aksi takdirde yok olsun gitsin.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş
İHH Ramazan