DenizBank'tan 'KOBİ Ramazan' tarifesi

DenizBank'tan 'KOBİ Ramazan' tarifesi

26.06.2015 11:10:42
DenizBank, İşletme Kart'ın ayrıcalıklarını ve ramazana özel tarifesini Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin (KOBİ) hizmetine sundu.

DenizBank'tan yapılan açıklamaya göre, banka, KOBİ'lere yönelik finansal çözümler geliştirmeye ramazan ayında da devam ediyor.

Kampanya kapsamında 16 Temmuz'a kadar 19.30- 23.00 saatleri arasında İşletme Kart'la tek seferde yapılacak 50 lira üzeri restoran/fast food harcamalarında yüzde 30 indirim hakkı elde edilebilecek. Kampanyada aynı gün içerisinde aynı restoranda yapılan harcamalardan her birine yüzde 30 indirim hakkı verilirken, söz konusu dönemde toplamda 200 liraya kadar indirim kazanılabilecek.

Bunun yanı sıra 30 Haziran'a kadar kadar tek seferde yapılacak 100 lira üzeri gıda sektörü harcamalarında da geçerli olacak kampanya ile aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların her birine 5 taksit avantajı sağlanacak. İşletme ve Oda Kart sahiplerinin yararlanabildiği kampanyaya katılım için müşterilerin harcamadan önce "GIDA" yazıp 3280'e SMS göndermeleri yeterli olacak.

- Esnafa tasarruf ettiren tarife: KOBİ Ramazan Tarifesi

DenizBank, her bankacılık işlemine ayrı ücret ödeyen esnaf için "KOBİ Ramazan İşlem Tarifesi"ni de hayata geçiriyor. Ramazan ayına özel bu tarifeyle esnaf ücret avantajı, hesap yönetim ücreti muafiyeti ve 2 ay boyunca günlük bankacılık işlemlerini yaparken tasarruf imkanından faydalanabilecek. 111 lira bedelle 20 Temmuz'a kadar satışta olacak tarifenin sunduğu avantajlar, alındığı tarihten itibaren 2 ay boyunca geçerli olacak.

Tarifeye, DenizBank şubeleri, KOBİ Ümit İletişim Merkezi ve AçıkDeniz İnternet Bankacılığı kanallarından başvurulabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, söz konusu kampanya ve avantajlarla ramazan ayında esnafa çok yönlü avantajlar sunduklarını belirtti.

KOBİ'lerin ihtiyaçlarını yakından takip ettiklerini bildiren Koçak, esnaf ve KOBİ'lerin önemli bir sorunu olan maliyetlerini asgari seviyelere indirecekleri ürün ve hizmetleri sunabilmek için çalışmaların aralıksız sürdürdüklerini, farklı finansal çözümlerle onlara destek olmaya çalıştıklarını aktardı.

Koçak, "Bugüne kadar olduğu gibi ramazan ayında da düzenlediğimiz kampanyalarla esnafımıza bolluk, bereketi getiriyoruz. 11 ayın sultanına özel Ramazan KOBİ tarifemizle esnafımıza tasarruf imkanı sağlarken, İşletme Kartımız'la iftar yemeklerinde yüzde 30 indirim avantajı sunuyoruz. Ramazan gibi özel bir ayda esnafımıza destek olmaktan mutluluk duyuyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

feyzi arslan

ramiz yorulmaz eger imamsa gavurlarla iş tutmaz eger imamsa insanların gizli hallerini araştırmaz eger imamsa birilerine kumpas kurup mahkum etmez eger imamsa yahudi çocuguna zarar gördüğünde aglayan kişi filistinlilere her gün aglar bir tek filistin lehine söz söyler bu egerler çogalır gider