DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Demirel, 7 Haziran'da oy kullanamayacak

13 Mayıs'tan beri solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle tedavi gören 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 7 Haziran seçimlerinde sandık başına gidemeyecek.

7 Yıl Önce
2015-06-04 10:05:42

Solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle 13 Mayıs'ta hastaneye kaldırılan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, 23 gündür hastanede tedavi görüyor. Özel doktoru Aylin Cesur, 91 yaşındaki Demirel'in sağlık durumu hakkında Habertürk'e bilgi verdi.

"ÇOK ŞÜKÜR DURUMU İYİ"

Demirel'in iyileşme sürecinin devam ettiğini, aksi bir durum olmadığını belirten Cesur, konulan ilk teşhisten farklı bir rahatsızlığın da gelişmediğini anlattı. Cesur, "Bu yıl grip salgını vardı. İyileşme süreleri oldukça uzun oluyor. O yaş grubu için normal bir süreç. Çok şükür durumu iyi" dedi.

7 HAZİRAN'DA OY KULLANAMAYACAK

Demirel'in ne zaman taburcu edileceği konusunda kesin bir planlamanın bulunmadığını ifade eden Cesur, 7 Haziran'dan önce taburcu edilmesinin ise zor olduğunu söyledi.

DAHA ÖNCE ONLARCA SEÇİM YAŞADI

Siyasi yaşama 1962 yılında, 38 yaşındayken atılan, onlarca seçim yaşayan Türk siyasetinin duayen ismi Demirel, 7 Haziran seçimlerinde bu kez sandığa gidip oy kullanamayacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ahmet

İzmir valisi nerdesin? Bu hayvanlardan hesap sormayacakmıyız? Gücün bu çocuğa mı yetiyor?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş