DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Davutoğlu, Taksiciler Kooperatifi'ni ziyaret etti

Davutoğlu, Taksiciler Kooperatifi'ni ziyaret etti

7 Yıl Önce
2015-06-04 16:08:48
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi'ni ziyaret etti.

Davutoğlu, Haliç Kongre Merkezi'ndeki "Başbakanımız Gençlerle Buluşuyor" programının ardından Edirnekapı Mezarlığı'na geldi. Burada aile kabristanlığını ziyaret eden Davutoğlu, daha sonra Atatürk Havalimanı'na geçti.

Burada Taksiciler Kooperatifi'ni ziyaret eden Davutoğlu'nu, Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Can ve ekibi karşıladı. Binanın girişine "Sayın Başbakanımız taksiciler sizinle gurur duyuyor" ve "Hoşgeldiniz Sayın Başbakanımız" yazılı pankartların asıldığı görüldü.

Başbakan Davutoğlu, basına kapalı gerçekleştirilen ziyarette, kooperatif binasının bahçesinde taksicilerle sohbet etti. Yaklaşık yarım saat süren ziyarette Davutoğlu'nun taksicilerle menemen yediği ve çay içtiği öğrenildi.

Ziyaret çıkışında Davutoğlu, taksicilerle tek tek tokalaşarak, toplu fotoğraf çektirdi. Davutoğlu kooperatiften alkışlar eşliğinde ayrıldı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'na ziyaret sırasında Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci de eşlik etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

muhammed said

Gizli ecnebi örgüt neden koalisyon iistiyor başlıklı yazınızda kendini kuran Hadim i olarak tanıtan şahıs kim acaba. Yazıda ilginç tespitler kar hakkaten. Cevap yazmanız mümkün mü acaba Nevzat bey. E mail den olabilir

Görüş Bildir Bizimle Paylaş